Viljandi jazziklubi alustab uut hooaega

18. september 2006

Viljandi jazziklubi avajämmil 19. septembril lasevad fantaasial lennata Raivo Tafenau, Ain Agan, Taavo Remmel ja Tanel Ruben.

Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia jazziklubi alustab uut hooaega 19. septembril kell 21.00 Viljandis Pubis Liverpool. Kuulajateni jõuab Eesti muusikute avajämm.

Kokku toimub algaval hooajal 32 kontserti, millest pooled on organiseeritud Eesti Jazzliiduga koos. Ülejäänud kordadel astuvad üles TÜ VKA, Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tudengid ning õppejõud. Loodetavasti hakkab koostöö toimima ka Sibeliuse Akadeemiaga Soomest.

Eesti Jazzliidu poolt koordineerib tänavu programmitööd muusik, arranžeerija ja helilooja Tanel Ruben. Viljandisse on 2006. aastal esinema tulemas sellised koosseisud nagu Cosmoskva, USA taustaga Melvin – Barshay Duo, Ludvig Berghe Trio Rootsist ja paljud teised. 19. septembril teevad avajämmiga hooaja otsa lahti eesti muusikud Raivo Tafenau, Ain Agan, Taavo Remmel ja Tanel Ruben.

Jazziõhtud hakkavad sarnaselt möödunud hooajale toimuma igal teisipäeval kell 21.00 Viljandis Pubis Liverpool.

Jazz´n´Live teine hooaeg kestab 19. septembrist 15. maini väikese pausiga jõulude ja aastavahetuse paiku. Viljandi jazziklubi saab teoks TÜ VKA, Eesti Jazzliidu, Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakooli, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, festivalide Jazzkaar ja Tudengijazz ning Pubi Liverpool koostöös. Jazzmuusikute esinemised Viljandis toimuvad koostöös Tallinna, Tartu, Pärnu, Kuressaare ja Jõhvi jazziklubidega.

Lisainfo:

Kodulehekülg

Priit Noorhani
TÜ VKA Kultuurikorralduse tudeng
Viljandi Jazziklubi projektijuht
Tel: 56 668138
pnh@kultuur.edu.ee

Ain Agan
TÜ VKA Muusikaosakonna pop-jazz õppetooli juhataja
Tel: 50 79909