Viljandis tuleb Koolijazz

27. mai 2004

1. juunil toimub Viljandi Kultuurimajas Koolijazzi õhtu, kus esinevad noored jazzmuusikud Viljandist, Pärnust, Saaremaalt, Sauelt ja Tallinnast.

Teisipäeval 1. juunil kell 18 toimub Viljandi Kultuurimajas Koolijazz, mida korraldajad tutvustavad kui noore jazzmuusika pidu.

“Teeme seda sellepärast, et veebruaris sündinud mõte hapuks ei läheks, et jaanuaris 2005 saaks toimuma mitmepäevane jazzilaager “Koolijazz=Jazzikool” õpitubade, jututubade ja kontserditega,” kirjutatakse Viljandi Kultuurimaja veebilehel.

Viljandi ja Pärnu Muusikakoolid toovad kuulamiseks erinevad koosseisud ja kireva kontserdikava. Viljandi esinejaid juhendab Marge Loik, Pärnu noori muusikuid Marek Talts.

Kuressaare muusikakool, Tiit Paulus ja koosseis “2+2=5” esitab muusikat a la Glenn Miller, Stevie Wonder, Bobby McFerrin ja Paul Desmond. Kõik saarlaslikult kentsaks käändes. Samuti saab kuulda põnevat omaloomingut Erko Niidult ja Tiit Pauluselt.
Saue Muusikakool, Iljo Toming ja Jazz Beat on tuttavad neile, kes Tudengijazzi Viljandi kontserdil käisid. 11 liikmeline Jazz Beat ühendab 12-17 aastatseid noori, kelle ühiseks huviks jazz- ja rütmimuusika.
4TUNE QUARTET lubab tõelisi üllatusi.
Otsa Kooli Bigband Siim Aimla juhatusel annab üritusele väärika lõppakordi. Solistidena on laval Liina Saar, Marvi Vallaste, Rebecca Kontus.

Pääse maksab 25 krooni, flaieriga 10 kr.
Korraldab Viljandi Kultuurimaja.
Lisainfo tel 5665 2597