Viljandis tuleb Märtsijazz

01. märts 2006

2.- 14.märtsini toimub Viljandi kultuurimajas Märtsijazz kontsersari, kus esinevad nii eesti jazzmuusikud kui ka külalsesinejad Prantsusmaalt, Soomest ja Saksamaalt.

2.- 14.märtsini toimub Viljandi kultuurimajas Märtsijazz kontsersari. Perioodil toimub kolm suurepärast jazziõhtut ja publikule väga soodsalt. Kolme kontserti abonoment maksab vaid 111 krooni. Üksikpiletid 60 krooni.

Sarja alustab prantsuse kvartett EAU FORTE 2. märtsil.

9. märtsil teostub Raul Vaigla projekt BASS II BASS. Peategelasteks Raul Vaigla ja põhjanaabrite bassiäss Jan Olaf Strandberg. Projektis osalevad lisaks Aare Põder (klahvpillid) ja Tom Nekjudow (löökpillid).

Märtsijazzi lõpetab Kauni Emakeele Päeval kvartett ERDMANN 3000 Saksamaalt. Daniel Erdmanni (saksofon) kõrval osalevad projektis Euroopa improvisatsioonilise muusika tipud Frank Möbus (kitarr), Johannes Fink (kontrabass) ja John Schröder (löökpillid).
Erdmann 3000 annab vaid kaks kontserti Eestis, lisaks Viljandile toimub kontsert päev varem Tallinnas Von Krahlis.

Sari kuuluulub kontsertprojekti “MuusikaSündmus/Muusika, milllest lihtsalt ei loobuta raamesse”. Toetavad Eesti Kultuurkapital, Viljandi Linnavalitsus ja mitmed Viljandi ettevõtted.

Korraldusinfo: 5665 9257 Trallmann