fbpx
Buy ticket

Jazzkaar 2020 concert Ivi Rausi & Laura Põldvere “Thank you, Uno Naissoo!” (Estonia), supposed to take place on April 22, 7:45pm at Fotografiska Tallinn, is postponed to Sunday, October 11, 8:45pm at Fotografiska Tallinn.

 

Tickets already bought will stay valid for the new date.

 

Festival Jazzkaar invites all friends of culture to support the survival of the festival and not sell back their tickets.

 

Tickets can be returned or changed for Jazzkaar gift cards from April 1 to 30, 2020 by filling in the form here.

 

Owners of hard ticket can return their tickets at Piletilevi selling points, except for Circle-K service stations and Viru keskus info desk.

 

Jazzkaar information +3726660030

 

 

***

 

Uno Naissoo on tõeline legend Eesti heliloojate seas, kes on jätnud kustumatu jälje meie jazz-ja-popmuusika ajalukku. Koos Valter Ojakääru ja Arne Oidiga moodustavad nad kodumaise levimuusika kuldse kolmiku – Naissoo eluunistus jätta meie muusikamällu kasvõi üks meeldejääv pala on kuhjaga täitunud ja helilooja pärand särab edasi ka tänases päevas, kõlades ajakohasemana kui kunagi varem. Kontserdil “Aitäh, Uno Naissoo!” toovad lauljannad Ivi Rausi ja Laura Põldvere kuulajateni helilooja parimad palad uudses kõlapildis. Klassikaks saanud palad nagu “Märtsis algas mai”, “Su aknast näen” ja “Iial ei muutu võõraiks me” on saanud värsked seaded – kuulda saab nii meditatiivseid toone, klassikalisi jazzballaade, vanakooli svingi, mõnusat bossanovalikku nooti ja ka kergelt psühhedeelseid gruuve.

 

Ivi Rausi ja Laura Põldvere koostöö algas aastal 2012, mil kaks lauljatari kohtusid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kaasaegse improvisatsiooni erialal õppides. Sütitav muusikaline klapp on viinud koostööni Eesti Kontserdi, Jazzkaare, Eesti Jazzliidu, erinevate kirjandusfestivalidega ja ka põnevate improprojektidega Eestist väljapool – koos on esinetud Belgias, Soomes ja Hollandis. Austusavaldus Uno Naissoole on jäädvustatud ka heliplaadile, olles kolmas album Eesti paremaid jazzautoreid tutvustavast sarjast. Kontsertkosseisu moodustavad suurepärased Eesti jazzmuusikud, kellel kõigil on oma panus unustamatute palade uueks seadmisel.

Members:

Ivi Rausi
vokaal
Laura Põldvere
vokaal
Jaan Jaanson
kitarr
Raun Juurikas
klahvpillid
Ara Yaralyan
kontrabass
Ahto Abner
löökpillid