fbpx
Buy ticket

Jazzkaar 2020 concert Raul Ukareda: Band of Gypsys 50 (Estonia), supposed to take place on April 22, 11:00pm at Fotografiska Tallinn, is postponed to Tuesday, October 13, 6:00pm at Fotografiska Tallinn.

Tickets already bought will stay valid for the new date.

Festival Jazzkaar invites all friends of culture to support the survival of the festival and not sell back their tickets.

Tickets can be returned or changed for Jazzkaar gift cards from April 1 to 30, 2020 by filling in the form here.

Owners of hard ticket can return their tickets at Piletilevi selling points, except for Circle-K service stations and Viru keskus info desk.

Jazzkaar information +3726660030

 

***

 

Raul Ukareda on elupõline bluusientusiast, Haapsalu Augustibluusi programmijuht ja üks Eesti tuntumaid bluusikitarriste. Oma visiooni kirjeldab ta muusikas kui sügavat igatsust ja lootust millegi tabamatu järele. Ukareda mäng on alati kirglik ja keskendunud ning ta on oodatud muusik paljudes eesti ansamblites. Suurimat edu on Ukareda saavutanud ansambliga Compromise Blue, millega esineti juba 1990ndate aastate alguses mainekatel Euroopa ja Ameerika festivalidel. Oma suurimaks muusikaliseks eeskujuks ja bluusroki juurde juhatajaks peab Ukareda legendaarset Jimi Hendrixit. Kurikuulsasse “igaveste 27-aastaste” klubisse kuuluva Hendrixi maine teekond sai läbi samal aastal kui Rauli oma algas. Samal, 1970. aastal ilmus ka Hendrixi viimane, ikooniline kontsertalbum “Band of Gypsys”. Nende kokkusattumuste 50nda aastapäeva tähistamiseks on Raul Ukareda koosseisul kavas ette mängida kogu album tervikuna, jättes seaded instrumentaalseks. Hendrixi loomingu austajatel on võimalus kuulda oma lemmikpalu värskelt elavas võtmes ja uutele avastajatele tuuakse tänasesse päeva bluesi-ajastu lausa kõrvetav hiilgus.

Members:

Raul Ukareda
kitarr
René Puura
klahvpillid
Janno Trump
bass
Kaspar Kalluste
trummid