Festivalialad - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Telliskivi loomelinnak

Teistkordselt toimub Baltimaade suurim jazzifestival Jazzkaar Telliskivi Loomelinnakus. Kevadise jazzipeo kontserdid toimuvad kahes hoones – Vaba Lava teatrimajas ja Fotografiska Tallinn. Nii on võimalus luua kompaktne festivali ala, kus külalistel on põhjust nautida mitut järjestikust kontserti ning külastada näituseid, tantsuetendusi, avaldada mõtteid jazzivestlustes, osaleda meistriklassides, nautida sööki-jooki ja saada osa lisaprogrammidest.

Vaba Lava ja Fotografiska Tallinn paiknevad Telliskivi Loomelinnakus kõrvuti ning neid ühendab Jazzkaareks loodud kevadine käigutee. Punases Majas paiknevad kohvik, näitus, hubane lounge, piletikeskus ja garderoob. Festivalialale ligipääs on lihtne – nii ühistransporidga, jala kui ka rattal.

Festivali uue kodu loomiseks ja heade emotsioonide pakkumiseks Telliskivis paneb õla alla Prike. Asukohapartnerid on Telliskivi Loomelinnak ja Vaba Lava.

“Soovime omalt poolt luua sobivad tingimused kõige kaalukamatele Tallinnas toimuvatele rahvusvahelistele kultuurisündmustele. Jazzkaar on kindlasti üks neist – juba sel kevadel teist korda saame Telliskivi kontserdipaikades nautida maailmatasemel muusikat ja põnevaid artiste,” räägib Jaanus Juss, Telliskivi Loomelinnaku asutaja.

Festivali uue keskuse ülesehitamisele paneb õla alla Prike. “Jazzkaar on Eesti kultuurimaastikul oluline sündmus ja festivali asukohapartnerina toetab Prike selle uue keskkonna täitmist värske sisu ja hea muusikaga,” märkis Lauri Põldemaa, Prike juhatuse esimees.

Fotografisk Tallinn asub aadressil Telliskivi 60a, C2.
Vaba Lava asub aadressil Telliskivi 60a, C1.

Jalgrattaparkla

Meile meeldib, kui Jazzkaare külalised vuravad festivalile jalgratastega. Mugavamaks külastuseks on teid Fotografiska Tallinn ees Telliskivi linnaväljakul ootamas valveta jalgrattaparkla.

Parkimine

Fotografiska Tallinn ja Vaba Lava lähiümbruses on mitmeid linna ja eraparklaid:

  • Vaba Lava (C1 maja) kõrval asuv tasuline parkimisala (EP86)
  • B maja kõrval asuv tasuline parkimisala (EP86)
  • Telliskivi tänava linna parkimisala (Kesklinna tasuline piirkond)