fbpx

Talverõõmud

Raadio Laste Laulustuudio lapsed Kadri Hundi juhatusel esitavad jõulu- ja talvelaule – nii vanu ja tuttavaid kui üsna uusi, autoriteks Olav Ehala, Rein Rannap, Märt Hunt, Kadri Hunt, Riine Pajusaar, Mart Siimer jt. Lastega koos lustivad Piip ja Tuut, solist Birgit Õigemeel ning Siim Aimla ansambel. Kontserdil esitletakse ühtlasi ka laululaste talvelaulude plaati, mida on hea kuulata piparkookide tegemise kõrvale! 

Kadri Hunt on tuntud lauljana, heliloojana ja dirigendina. Lisaks Raadio Laste laulustuudiole juhatab ta Püha Miikali Poistekoori. Ise laulab ta väga mainekates ansamblites Vox Clamantis ja Heinavanker. Tema laule on esitatud laulupeolgi ja Kadri ise on juhatanud laulupeol Mudilaskoore.

Birgit Õigemeel laulis viis aastat Lasteekraani Muusikastuudios Arne Saluveeri käe all ja õppis 7 aastat viiulit Laste Muusikakoolis. 2007. Aastal tuli ta võitjaks konkursil „Eesti otsib Superstaari“.  Sestpeale on lauljatari saatnud edu kõigis ta tegemistes – lauljataril ilmunud kolm CD albumit, ta on plaadifirma Universal artist, lisaks kontserttegevusele on ta osalenud ka draamaetendustes ja muusikalides.

Piip ja Tuut on laste poolt väga armastatud muhedad klounid, kes on käinud paljudes eesti lasteaedades ja koolides, kuid neid armastavad ka mitmete teiste maade lapsed.  Kõige kaugem koht, kus nad on esinunud on Nad on Lõuna-Korea. Neil on Toompeal oma Mängumaja, kus nad lapsi rõõmuga vastu võtavad, aga nad võtsid heal meelel vastu ka Raadio Laste Laulustuudio pakkumise osaleda Jõulujazzi perekontserdil.

Siim Aimla on eesti tegusamaid jazzmuusikuid, kes on tihti ise käinud ansamblitega laste juures koolides külas ja on ka mitmel lastekontserdil olnud heade ideede autor ja elluviija. Sel korral valmivad kõik lauluseaded Siim Aimla sulest ja loomulikult lööb ta ka ise ansamblis kaasa mängides saksofoni ja võib-olla ka flööti.

Täname:
1ERR