fbpx

(C)all That Jazz
Kontsert kolmekäigulise õhtusöögiga

(C)All That Jazz kavaga viib Hanna-Liina Võsa meid eelmise sajandi algusaega, kui pidu käis tihti suitsustes lokaalides ja kabareeteatrites. Aega, mil märksõnadeks olid jazz-ja swingmuusika, ragtime, Broadway teatrid ning heliloojad George Gershwin, Irving Berlin ja Cole Porter nautisid oma loomingu tohutut menu. Lisaks heale muusikale saavad kuulajad nautida kolmekäigulist hõrku õhtusööki Sokos Hotell “Viru” restoranis “Merineitsi”.

Hanna-Liina tegi lähemalt tutvust jazzmuusikaga oma eelmisel aastal ilmunud CD-plaadil “Pimedas on Valge”, millelt mõnigi pala ka Jõulujazzil esitamisele tuleb. Sellele eelnes 2005.aastal CD “Premier”. 

Jõulueelne periood on olnud lauljatarile kiire ja töörohke. “Vanemuise” teater etendab muusikali

“Mary Poppins”, kus Hanna-Liina mängib peaosalist, samuti on  ta samas teatris peaosas “Helisevas muusikas”, kehastades Mariat.

Hõbehäälse lauljatari näitleja- ja lauljaoskusi said  aastate vältel imetleda ka USA muusikalisõbrad. Pärast Ameerika Muusikali- ja Draamaakadeemia lõpetamist 2001. aastal sai ta pakkumise esineda muusikalis “Grease”, millega anti 600 etendust USA-s ja Aasias. Üheks lemmiklavastuseks on lauljatarile olnud “Happy Days”. Nii nagu Ameerikas nii ka Eestis on Hanna-Liina Võsa väga armastatud muusikaliartist, kuid et varane muusikal ja jazz on tihedalt seotud, siis esitab ta meelsasti ka jazziklassikat koos heade muusikutega.

Koosseis:
Hanna-Liina Võsa (laul),
Marti Tärn(klaver),
Henno Kelp(kontrabass),
Ahto Abner(trummid),
Virgo Sillamaa(kitarr).

 

Rohkem infot  www.hannaliina.com