fbpx

Südamlikku muusikat sooja suveõhtusse Helin-Marilt ja tema ansamblilt. Kontsert toob kuulajani nii eesti heliloojate ja luuletajate loomingut, Helin-Mari enda laule, kui ka kauneid lugusid kuumast Brasiiliast ning mujalt.

Helin-Mari Arder on võitnud kuulajate poolehoiu oma lihtsa ja südamliku laulustiiliga. Lisaks jazzmuusikale on talle südamelähedased eesti autorid, bossa nova ja samba kuid ka prantsuse šansoon. Samuti kirjutab ta ka ise muusikat – tema tuntuim laul on “Väike päike”.

Helin-Mari kaasmuusikud löövad professionaalsetele jazzmuusikutele kohaselt kaasa paljudes erinevates koosseisudes ja ettevõtmistes. Trompetimängija ja kitarrist Teet Raik õpetab noori muusikuid Eesti Muusikaakadeemias, tegeleb heliloomingu ning arranžeerimisega ja esineb erinevate koosseisudega. Ka Mart Soo õpetab Eesti Muusikaakadeemias ning G. Otsa nimelises Muusikakoolis. Lisaks Weekend Guitar Triole on ta hinnatud muusik paljudes improvisatsioonilise muusika projektides. Ahto Abner on tänu oma dünaamilisele trummimängule nõutud trummar paljudes ansamblites. Taavo Remmeli mitmekülgsusest annab aimu tema koostö väga erinevate ansamblite ja solistidega – Hortus Musicus, Vox Clamantis, New York Voices, Estonian Dream Big Band, Julian Joseph, Brian Melvin, Chip Crawford, Eve Kornelius, Tatevik Oganesjan jpt. Ka Taavo Remmel ning Ahto Abner on lisaks oma muusikalistele projektidele hinnatud õppejõud.

Koosseis:

Helin-Mari Arder – laul, maracas
Teet Raik – trompet, kitarr
Mart Soo – kitarr
Taavo Remmel – bass
Ahto Abner – trummid