fbpx

Silver Secrets

Ingrid Lukase 28. novembril Tallinnas toimuvat kontserti on võimalik jälgida Elioni nutiTV-st!

Elion teeb oma klientidele 28.novembril kell 21.00 Tallinna Raekojas toimuvalt kontserdilt Elioni nutiTV-s otseülekande.

Kuidas vaadata?
Kui oled Elioni klient, siis vajuta õigel kuupäeval ja kellaajal teleri puldil OK nuppu ning liigu kanalinimekirjas ETV-st ühe sammu võrra üles, kanalile nimega Ingrid Lukas LIVE.

Loe lisa: www.elion.ee

***

Juba 17 aastat Šveitsis elav Eesti lauljatar Ingrid Lukas on paari viimase aasta jooksul esinenud kontsertidega nii Jazzkaarel kui ka festivalil Viru Folk. 

Ingrid Lukas sündis 1984 Tallinnas ja õppis kolm aastat Tallinna Muusikakeskkoolis klaverit enne, kui ta 1994 Šveitsi elama asus. 2007. aastal lõpetas Ingrid Zürichi muusikaakadeemia (HMT – Hochschule für Musik und Theater) džäss- ja popmuusika erialal laulja ja muusikaõpetajana. Praegu töötab Ingrid Lukas laulja, pianisti ja komponistina, alates 2007 juhib oma ansamblit, mille liikmeteks on veel Céline-Giulia Voser, Michel Gsell ja Patrik Zosso. 2006. aastast alates on ta tegutsenud lisaks külalissolistina ansamblis Metamorphosis. Külalislauljana on ta osalenud ka Zürichi linnateatris Schauspielhaus lasteetendustes «Peter Pan» (2005) ja «Cinderella» (2007) ning Nik Bärtschi RONIN esmaspäevastes kontserdiseeriates. Ingrid Lukas töötab laulõpetaja ja koorijuhina alates aastast 2000.

Uus album “Silver Secrets” ilmus 23. septembril 2011 maineka plaadifirma Universal Music Austria alt. Samuti andsid plaadi välja mitmed Euroopa maad, sealhulgas Universal Eesti. Nõu ja jõuga olid plaadi valmimisel abiks Norra helilooja-pianist-produtsent Bugge Wesseltoft ja  põhiprodutsent kuulus islandlane Valgeir Sigurdsson, kes on oma parima andnud paljudel Björki plaatidel.

Ingrid on leidnud oma helikeele, mis lähtub nii eesti rahvamuusika, folklaulu, popi ja jazzi traditsioonidest. Uuel albumil kõlavad laulud nii inglise kui eesti keeles ingellikult kaunilt – lauljatar võib vabalt võistleda Euroopa parimatega.

 

Koosseis
Ingrid Lukas – laul, klahvpillid
Céline-Giulia Voser – tšello
Michel Gsell – laul, viiul, bass
Patrik Zosso – trummid

 
Täname:
prohelvetialogo joulujazz2011