fbpx
JAZZKAAR JAM SESSION

Johan Lindvall Trio koosneb kolmest Norra Muusikaakadeemias õppivast muusikust, kelle loomingus kohtuvad nii kaasaegne muusika kui ka jazz. Trio liikmed on koos musitseerinud juba pikki aastaid ning on jõudnud ühtse muusikalise tasemeni. Nad lisavad oma muusikasse abstraktseid toone ning iga pala loob enda ümber poeetilise natuuri.

Pianist Johan Lindvall (20) on sündinud Göteburgis. Ta alustas klassikalise klaveri õpinguid 6-aastaselt. 14-aastaselt pühendus ta jazzile ning alustas oma originaalmuusika loomist. Hetkel elab Johan Oslos ning õpib Norra Muusikaakadeemias Misha Alperin`i käe all improvisatsiooni ja klaverit. Oma trio kõrval mängib ta ka mitmete erinevate bändide koosseisudes ning astub üles ka sooloartistina.

Trummar Jakop Janssønn (23) on sündinud ja üles kasvanud Põhja-Norra pealinnas Tromsø`s. Hetkel elab ta Oslos ning õpib Norra Muusikaakadeemias jazzi erialal. Ta on võitnud auhindu Norras kui ka Eestis nii ansamblite kui ka sooloartistide kategooriates. Ta mängib bändides nagu Janssønn/Meidell/Skar Trio ja Solstice. Ta on ka rock-duo Zarathustra liider ning muusika autor. Samuti mängib ta trummiansamblis koos Thomas Strønen`i ja Eivind Aarset`iga.

Bjørnar Tveite (23) mängib kontrabassi. Ta on sündinud Voss`is. Hetkel elab ta Oslos õppides kontrabassi Bjørn Kjellemyr`i käe all Norra Muusikaakadeemias. Tema mitmekülgne muusikaline taust annab talle võimaluse mängida paljudes eri stiili viljelevates bändides. Ta on mänginud jazzi kõrval ka näiteks folkmuusikat koos Berit Oppheim`i, Einar Mjølsnes`i ja Håkon Kornstadiga. 2009/10 aastal võitis ta kahe erineva bändiga esikoha konkursil “Jazz i Sikte” Bergenis. Bjørnar mängib bändides nagu Hullyboo, Lugom trio ja Turbopurpur.