fbpx
Marjamaa Brothers feat. Uku Suviste

Ansamblile Marjamaa Brothers panid aluse kaks venda – üliandekas Holger Marjamaa, kes hakkas improviseerima juba väikse poisina ning noor saksofonitäht Mairo Marjamaa.

Mõlemad on musitseerinud koos paljude mainekate jazzmuusikutega nagu Eric Marienthal, Dean Brown, David Kikoski, Sharlene Hector, Lee Pearson, Lonnie Liston Smith jt. 2010 aastal pälvis Holger Marjamaa ainukese eestlasena Chopini – nimelisel rahvusvahelisel pianistide konkurssil III koha, ta on võitnud mitmeid konkursse nii Eestis kui ka välismaal. Marjamaa Brothersi muusika on segu Nu-Jazzist, Neo-Soulist, R&B’st ning Gospelist. Hetkel lindistavad Holger ja Mairo oma esimest heliplaati, mille nimeks saab “Track 1”.

Jazzkaarel liitub nendega mitmel kontserdil ka laulja Uku Suviste, kellega koos on nad musitseerinud juba aastaid. Uku Suviste on andekas noor Eesti laulja, kes on pälvinud mitmeid auhindu erinevatel konkursitel. 2005. aastal saavutas ta 3. koha võistlusel “2 Takti Ette”, 2008 aastal võitis Uno Naissoo loomingukonkursi Mairo Marjamaaga koos kirjutatud looga “Refreshing”. 2010 Aastal saavutas ta aga 3 koha Venemaa suurimal lauluvõistlusel Jurmalas.

Ansambli koosseisus teeb kaasa ka suurepärane vokalist-bassist James Werts.

Koosseis:
Holger Marjamaa – klahvpillid
Mairo Marjamaa – saksofonid
Uku Suviste – vokaal
Priit Jääger – kitarr
James Werts – bass, vokaal
Boriss “Borka” Hrebtukov – trummid

(19.04 kontsert, mis toimub Valgas teeb kaasa meiega bassist Kaarel Liiv James’i asemel)