fbpx

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Jõulujazzi kontsert nr 8

Vokaalansambel Greip alustas tegevust kolm aastat tagasi Pärnus. Nii nagu ansambli nimi sümboliseerib mahlakat puuvilja, on ka ansambli muusika värske ja omanäoline. A capella viisik sai õige pea tuntuks – sellele aitas kaasa ka nende debüütalbum “Üks Viis” ja video laulust “Vihma loits”, mis püsis pikka aega ETV saates Eesti Top 7. Praeguseks on ansambli kavas hulk uusi laule, mida salvestatakse juba uue albumi jaoks.

Greip on edukalt osalenud folgitöötluste konkurssil “Moisekatsi Elohelü” Moostes ning a cappella ansamblite festivalil Leipzigis. Greip’i kontsertegevus nii Eestis kui välismaal muutub aina tihedamaks. Eesti Muusikaauhindade 2012 jagamisel kandideeris Greip kahes kategoorias – Aasta Etno/Folkalbum ja Aasta Parim Laul. Lõppeva aasta esinemistest olid meeldejäävamad osalemine Raimond Valgre festivalil Pärnus, esinemised olümpiamedalistide vastuvõtul, Maailma Aianduse Näitusel Floriade 2012 Hollandis ja Lätis Cita Vide festivalil. Selle suve populaarseks singliks sai lugu “Päike Tulõ Vällä”.

Ansambli repertuaar koosneb eriilmelistest lauludest. Jõulujazzi kontserdi kavas on nii kuulsaid talve- ja jõululaule kui ka omaloomingut ning ansamblile omaseid rahvalaulutöötlusi, mis kõlavad värsketes harmooniates ja moodsates rütmides. Põnevate seadete autor on enamasti ansambli tenor Fred Rõigas.

Koosseis:
Karin Leetsar – sopran
Mari Holm – alt
Fred Rõigas – tenor
Rauno Muttik – bariton/beatbox
Reimo Kiisk – bass

Kontsert on välja müüdud!