fbpx

Kõht tühi? Tule siis sööma! Muusika saad söögi peale!

Linnaruumiprojekti suured sõbrad Georg Otsa nimelisest muusikakoolist teevad Jazzkaare käigus oma praktikanädalat musitseerides erinevate Linnaruumiprojekti aktsioonide käigus. Tulge vaatama, kuidas noored andekad muusikud end proovile panevad!

Esineb:

Siim Aimla gruuvibänd

Koosseis:
Loigom, Robert – trummid
Kuriks, Siim – bass
Roobas, Elaisa – kitarr
Švarõgina, Stanislava – klahvid
Dratšov, Vladislav – saksofon
Tõnnisson, Taavi – trompet
Poom, Katrin-Merili – vokaal
Rätsep, Liina – vokaal

 

Jazzkaare Linnaruumiprojekt „Jazz on linnas”!

Kogu Jazzkaare festivali vältel (20.-29. aprill) võib Tallinnas näha ja kuulda lahedaid jazzikontserte linnaruumis – ühistranspordis, parkides, väljakutel, vanalinna tänavatel ja mujal. Kaasates mitmeid siinseid kunstnikke ja luuletajaid kui ka juhuslikku publikut, loovad muusikud võimaluse närvikõditavaks muusikaliseks osaluseks. Iga kontsert on kordumatu, elamuse erksus sõltub kohast, ilmast, kaasalööjaist, publikust ja muidugi muusikutest.

Tänavu on projekti eestvedajaks tunnustatud surfar-saksofonist Siim Aimla. Kaasa löövad G. Otsa nimelise muusikakooli noored, Norra Statoili Big Band, Kaitseliidu Big Band, Nuku- ja Noorsooteatri koor ja oodata on ka üllatuskülalisi.

“Paneme inimesed paberil käima, laseme käol kukkuda, teeme elava muusikaga rongkäigu, sõidame koos teiega trammis, katame kogu vanalinna muusikaga ja jagame jazziarmastust kõigile linnakodanikele,” lubab Siim Aimla. Linnaruumiprojekt on kõigile huvilistele tasuta.

Siim Aimlat teatakse mitmekülgse muusikuna, keda jagub nii bigbände juhatama, arranžeerima kui muusikat kirjutama, Otsakooli noortele kogemusi jagama ja paljudeks jazziprojektideks. Aimla pälvis 2009. aastal Elioni Jazziauhinna ning samuti nimetati ta Eesti Rahvusringhäälingu Aasta Muusikuks 2011.