fbpx

Söörömöö on 5-liikmeline saarlannadest koosnev vokaalansambel, keda peale meeletu muusikalembuse ühendab veel ka armastus huumori vastu. Söörömöö repertuaari kuuluvad nii seaded jazziklassikast kui eesti lauluklassikast, lisaks ka pop-laule ning sekka ka üks rahvalaul. Lugusid valib koosseis selle järgi, mis lauljannasid endid kõige rohkem kõnetab. Tulevikus on soov hakata esitama omaloomingut ja sellega järjest rohkem vokaalansamblite muusikamaastikul oma kanda kinnitada.

Ansambel alustas oma muusikalist teed 2010. aasta sügisel. Juba 2011. aasta kevadel Viimsi JazzPop Festil jagas Söörömöö esikohta ning sai eripreemia huvitavate seadete eest. Aasta jooksul on ansamblil olnud juba hulk esinemisi ning nende hääled kõlavad kindlalt ja kaunilt kokku.

Maria Välil on seljataga juba arvestatav sooloartisti karjäär. Hetkel õpib ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppes jazzlaulu ning lisaks Söörömööle osaleb ta juba tuntust kogunud vokaalansamblis Estonian Voices. Marial on ka oma kvartett, mis tegi oma debüüdi 2012. aasta Talvejazzil. 2011. aastal võitis Maria Uno Naissoo nimelise omaloomingu konkursi endakirjutatud lauluga “Forgotten Garden”.

Teele Viira on pärast telekonkursi „Eesti otsib superstaari” finaali äratanud tähelepanu nii solisti kui saatejuhina. 2007. aastal alustas ta õpinguid Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. Teele on kaasa teinud mitmetes muusikalides ning 2012. aastal osales ta Eesti Laulu finaalis looga „City Nights”.

Tuuli Rand on 22-aastane värskelt Georg Otsa nimelise Muusikakooli lõpetanu. Ta on kaasa teinud ka muusikalides nagu “High School Musical”, “Otsast alates”, “Käsikivi kosmosest”. Lisaks Söörömööle laulab Tuuli hetkel veel ansamblites Funkifize ja Tuuli Rand Trio.

Mari-Liis Aljas alustas muusikaõpinguid Orissaare Muusikakoolis klaveri erialal, sellele järgnesid õpingud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis, mille ta lõpetas 2011. aastal pop-jazzlaulu erialal. 2005. aastal saavutas ta Orissaare tütarlasteansambliga Alo Mattiiseni muusikapäevadel 1. koha.

Maarja Aarma alustas oma lauljateed Lasteekraani Muusikastuudios ning alates 2004. aastast on ETV tütarlastekoori liige. Ta on õppinud Tallinna Muusikakoolis klassikalist klaverit, 2008. aastal alustas õpinguid Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis pop-jazzlaulu erialal. Hetkel õpib ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias jazzlaulu.