fbpx

Otse gospelmuusika kodust USA-st pärit gospelgrupp pakub vaatajatele-kuulajatele erilise energiaga elamust, mis pole kunagi publikut tuimaks jätnud. Kollektiivi asutas 2006. aastal Anthony Morgan. Mitmekülgselt andekas muusik teostas sellega ühe oma unistustest kutsuda kokku Harlemi parimad lauljad, et koos esitada spirituaale ja gospelmuusikat ning tutvustada seda ka maailmale. Ansambli muusikaline keel ühendab rhythm & blues’i, funki, popi, jazzmuusikat elemente gospeli traditsioonidega.

Tänaseks on lauljad esinenud kuuel kontinendil erineva vanuse ja kultuuritaustaga kuulajaskonnale. Nende muusika üldinimlik sõnum, austus ja armastus Jumala vastu on kõikjal leidnud südamliku vastukaja. Suurepäraste häälte kooskõla, lai dünaamiline skaala ja meeleolude mitmekülgsus on toonud Anthony Morgani gospelgrupile edu maailmas.

Koori head taset ning professionaalset helikeelt on kiitnud nendega stuudios ja kontserdilavadel koostööd teinud tuntud artistid nagu Stevie Wonder, Ray Charles, Nelly Furtado, Luther Vandross, Cindy Lauper, Aretha Franklin, Yolanda Adams, Christina Aguilera, Gladys Knight, Davell Crawford  jpt. Koostöös mitmete tuntud orkestrite ja kooridega on sündinud mitmed ansambli kontserdikavad.