fbpx

Jazzkaare ajal kihab kesklinna mereäär elust, sealsed põneva arhitektuuriga kontserdipaigad väärivad avastamist! Meeleolukal muusikalisel pühapäeval kohtuvad Teiega head eesti muusikud ja põnev arhitektuur. Kontserdid on kõigile tasuta! 

 

Kell 8 ootab Kultuurikatla korstna juures ornitoloog Peep Veedla, et selgitada välja, millised linnud elavad mere ääres. Juba kell 10 avab Merepaviljon uksed hommikujoogaks koos õdede Gerli ja Ereli Järve (Joogaruum) ja Anne Ermiga. Hommikusse annab särtsu kell 11 algav Tenfold Rabbiti kontsert Kochi Aitades. Sealt tasub seada sammud Admiraliteedi basseini ümbrusesse, sest kell 12 esinevad Sandra Sillamaa ja Reigo Ahven Admirali laeval ning 12.30 vokaalansambel Sööröömöö Hotell Euroopas. Seejärel muutub ajalooline Overalli kontor moodsaks kontserdisaaliks Tuuli Vellingule ning kell 14 vaadatakse koos Wilhelmiga üle Navigatori uus hoone. Kell 15 toimub Jazzimaal Kultuurikatlas ning pool tundi hiljem esinevad Laura ja Joel Remmel Gaasitornis ning kontrabassiduo Kass & Mälgand Salto arhitektuuribüroos. 

 

Kell 16 stardib Kultuurikatla juurest Eesti Arhitktuurikeskuse jalgrattaekskursioon, millele on vajalik ka eelregistreerimine aadressil www.arhitektuurikeskus.ee/ekskursioonid/.

 

Päevale paneb kell 18 punkti Tanel Padar Blues Bandi kontsert „Bluusipüha“ Merepaviljonis, mis on eelkõige sõpruskonna heatuju-ettevõtmine. Jazzkaare Bluusipüha kontserdil liitub bändiga suupillimängija, kitarrist ja laulja James Dalton, kes mullusel Augustibluusil võitis jäägitult paljude südamed. 

 

Kevadiselt helisev jalutuskäik Merepaviljoni lähiümbruses on parim, mis saab teiega sel pühapäeval juhtuda! 

 

Kava:

8.00 Linnulauluekskursioon Peep Veedla juhtimisel kogunemine Kultuurikatla korstna juures

10.00 Hommikujooga Gerli ja Ereli Järve ja Anne Ermiga Merepaviljon (Sadama 25/4)

11.00 Tenfold Rabbit Kochi kohvituba (Lootsi 10)

12.00 Sandra Sillamaa ja Reigo Ahven Admirali laev (Lootsi 15 kõrval kai ääres)

12.30 Sööröömöö Hotell Euroopa (Paadi 5)

13.00 Tuuli Velling Overalli kontor (Lootsi 11)

14.00 Wilhelm Navigator (Laeva 2)

15.00 Jazzimaal Kultuurikatel (Põhja pst 27a)

15.30 Laura ja Joel Remmel Gaasitorn (Kalasadama 2)

16.00 Kontrabassiduo Kass & Mälgand Salto Arhitektuuribüroo (Kalaranna 6)

16.00 Arhitektuuriteemaline rattatuur mööda mereäärt, start Kultuurikatla juures (Põhja pst 27a)

18.00 Bluusipüha – Tanel Padar Blues Band & James Dalton Merepaviljon (Sadama 25/4)

 

Täname: Eesti Autorite Ühing ja Tallinna Spordi- ja Noorsooamet