fbpx

James Dalton on pärit New Jerseyst. Ta on bluesman – laulik ja maailmarändur, poeet ja jutuvestja. Ta on käinud läbi tulest ja veest otsides oma kuulajat kõikjalt, mõeldavatest ja mõeldamatutest kohtadest. James Dalton ütleb, et teda paeluvad inimesed: individuaalselt, personaalselt, üks inimene korraga, ja ta otsib neid, et jagada rännakuil kogunenud elukogemust ja -rõõmu, olgu lavadel või metrooplatvormidel, elutubades või raadioeetris, jalgu trampides ja trummi lüües, huilates ja hõikudes, kitarri plõnnides ja suupilli puhudes.

 

James Dalton on rännanud kõikidel mandritel ja meredel. Oma teed on ta jaganud paljude suurepäraste muusikutega, nende hulgas Valerie June, Ron Pope, Jerry Joseph, Nicole Atkins, David Bryan (Bon Jovi), Chris Thomas King, Bernard Purdie, Vinny Lopez (E Street Band), Michael Powers, Jon Fishman (Phish) ja paljud teised.

 

http://www.reverbnation.com/jamesdalton 

 

Nevil Blumberg on Jazzkaare signatuuri autor. Kitarrist sai tuntuks 80-tel ansamblitest  Synopsis, Magnetic Band ja Radar. 

2011 tõi  Nevil kuulajate ette soolokava “First Try”.  2012 aastal lisandus bluusikava ansamblilt  Bluesaurus.  Teda saab esinemas kuulda ka taasühinenud Magnetic Bandi ja Radari koosseisus.

 

 

Iga Nevili sooloesinemine on unikaalne, musitseerimisest võtavad osa ka kuulajad ja esinemiskoha akustika. Tegu on fingerstyle show-ga, kus on segunenud blues, golden age ja kaasaegne akustiline fusion.