fbpx

Erki: “Tead sellest midagi?”

Jarek: “Miks sa küsid?”

Põnev duo teritab hambaid ja kitarrikeeli esmakordselt koos. Kaks nii eredat ja erinevat loomingulist isiksust täiendavad teineteist astudes kontserdil kord ägedasse dialoogi samas  üksmeelselt teed jätkates. Kontsert, mis tõotab üllatusi.

Jarek Kasar on meie inimesi rõõmustanud ja hullutanud nii ooperis, laulupeol, soolokontsertidel kui ka alternatiivmuusika ringkondades. Ning ta teeb seda heal meelel veel ja veel. Tema luulet ja muusikat ühendavat kunsti armastatakse, sest Jarek oskab üllatada oma isikupärase helikeelega, vaheda sõnaga ning rääkida asjadest, mis lähevad inimestele korda. Alustanud oma muusikukarjääri peamiselt räpparina, sünnivad tema värsked helimaailmad elektrooniliste ja akustilise helide, popi ja rocki segustamisest, kuid esiplaanil on alati sõnum.

Laulja on tunnistanud: „Mulle meeldivad luule ja muusika. See on mulle sümpaatne, kui muusikas on tähtsamal kohal sõnad ning ei panda nii palju rõhku häälega veiderdamisele. Just sellist muusikat tahangi teha. Kõike, mida öelda soovin, ütlen oma lauludega. Sellest, millest ma lauludes ei räägi, ma võib-olla ei tahagi rääkida.” Oma kontsertidel esitab Jarek alati kõrvuti publiku lemmiklauludega ka uusi lugusid.

Erki Pärnoja on kitarrist ja helilooja, kes on üleilmset tuntust kogunud Ewert and The Two Dragonsi bändist. Erki oli ka esimene noor jazzmuusik, kes pälvis 2007. aastal Noore Jazzitalendi tiitli. Oma Rootsi kiiksuga jazzansambliga MaiNekkHööts on antud hulk edukaid kontserte nii Skandinaavias kui ka Baltikumis. Suure osa lugudest kirjutas ta bändile ise. Ja pole ka imeks panna, et “draakonites” on Erkil nii kitarristi, helilooja kui ka laulja roll.

Duokontsertil “Dialoog. Erki: “Tead sellest midagi?”. Jarek: “Miks sa küsid?”” saab kuulda mõlema muusiku uusi lugusid ja ka lemmikviise uues kuues. Kõrvad kikki ja süda lahti võtmaks vastu värskeid emotsioone.

Koosseis:

Jarek Kasar – vokaal, klaver, klahvpillid

Erki Pärnoja – vokaal, kitarrid.