fbpx

Enne ja pärast kontserti vahvad laevasõidud Kajsamooriga! 

„Lood pildi seest“ on muusikaline lavastus viiest lasteloost, mille on kirjutanud vene absurdiklassik Daniil Harms (1905-1942). Lood pajatavad laste ja loomade seiklustest Harmsi veidravõitu fantaasiaküllases maailmas. Lihtsaid, ent vaimukaid vigurlugusid saadab ja täiendab elav muusika.

 

Lugusid piltide seest esitavad 17 Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia 10. lennus teatriharidust omandavat tudengit. Neli lavastaja eriala üliõpilast (Kaija M Kalvet, Birgit Landberg, Jaanika Tammaru, Lennart Peep) on andnud lugudele vormi, mida on viimistlenud lennu juhendaja Kalju Komissarov. Lugusid mängitakse terves koosseisus, lisaks eelmainitutele on laval veel näitlejatudengid Silver Kaljula, Mihkel Kallaste, Märt Koik, Fatme Helge Leevald, Liina Leinberg, Kristjan Lüüs, Lauri Mäesepp, Laura Niils, Rauno Polman, Sander Rebane, Karl Edgar Tammi, Kaarel Targo ja Kristo Veinberg. Noorte näitlejatega liituvad laval ka sama õppeasutuse noored muusikud.

 

Vahvad laevasõidud Kajsamooril! Kell 10.00 ja 13.30, registreerige siin. PS! Laevasõitudele on piiratud arv kohti ning vajalik on eelnev registreerumine. 

Danske erisoodustus laevasõitudele ei kehti.