fbpx

Heade kohtumiste laulud

Jõulujazzi viimasel kontserdil kohtuvad Raadio Laste Laulustuudio kolm koori – ettevalmistuskoor, mudilaskoor ja tütarlastekoor ning Miikaeli Poistekoori ettevalmistuskoor. Koos armastatud laulja Hanna-Liina Võsa ja Tiit Kikase ansambliga esitatakse Priit Pajusaare ja Tiit Kikase laule. Kontserdil kohtume paljude põnevate tegelastega alates Lottest ja tema sõpradest kuni haldjate ja päkapikkudeni. Esitleme ka Raadio Laulustuudio äsjailmunud Priit Pajusaare autoriplaati, mille jaoks kooriseaded tegid Kadri Hunt ja Jaak Jürisson ning pilliseaded Tiit Kikas.

Helilooja-viiulivirtuoos-produtsent Tiit Kikas on laululastega varemgi koostööd teinud. Tema seadetega heliplaat „Naerud ja nutud” on laste üks lemmikuid läbi aegade ja ka sellelt albumilt kõlavad kontserdi kavas mõned lood.

Hanna-Liina Võsa on võitnud südameid nii Ameerikas kui Eestis särava ja südamliku muusikalitähena etendustes “Grease”, “Happy Days”, “Mary Poppins”, “Hairspray”, “Helisev muusika” ja mitmed teised. Ka svingilik jazzimaailm pole talle võõras. Ise kunagi ETV lastekooris oma tähelendu alustanud lauljana, oskab ta suurepäraselt lastega suhelda.

Priit Pajusaar (1964) on populaarsemaid Eesti heliloojaid, kelle laulud „Kaelakee hääl” „Diamond of the Night”, „Tii”, „Mr. Right” ja mitmed teised on vastu pidanud ajaproovile. Ta on ka laste üks lemmikuid. Nii oma muusikaliga “Detektiiv Lotte” kui ka arvukate lastelauludega on Priit Pajusaar võitnud nii suurte kui väikeste kuulajate südamed.

Lastega on head tööd teinud koorijuhid Kadri Hunt ja Kaie Tanner.

Koosseis:

Hanna-Liina Võsa

Raadio Laste Laulustuudio ettevalmistuskoor

Raadio Laste Laulustuudio mudilaskoor

Raadio Laste Laulustuudio tütarlastekoor

Miikaeli Poistekoori ettevalmistuskoor

Tiit Kikase ansambel:

Reigo Ahven – trummid

Marti Tärn – bass, kontrabass

Paul Daniel – kitarr

Raun Juurikas – klahvpillid

Tiit Kikas – elektroonika, viiul