fbpx

Laulja-laululooja Ingrid Lukas naaseb taas Eestisse kontserte andma, et Jazzkaarel oma uut plaati „Demimonde“ tutvustada. Sel korral jõuab Ingrid pealinna kõrval ka Viljandisse, Tartusse, Otepääle, Valgasse ja Pärnusse. Tallinna ja Tartu kontserdid on erilised, kuna Ingrid Lukas teeb koostööd andeka Eesti koreograafi Rene Kösteri ja tema tantsutrupiga „Twisted Dance Company“.

 

„Sukeldume tantsides haldjate, vaimude ja näkkide salamaailma ja kärarikas suurlinna rütm tõukab meid lakkamatult edasi. Viimaks ujume muusikalisse merre, mis on nagu kaitsev embus ning mille algallikaks on tervendav vesi,“ ütleb albumi kohta Kim Longin, plaadifirmast Ronin Rhythm Records.  

 

Pärast „We Need To Repeat“ ja „Silver Sectrets“ heliplaate annab Ingrid Lukas välja uue albumi, kus ta oma isiksuse vastuolud muusikaliselt ära lepitab. Albumil “Demimonde” võtab Ingrid Lukas teemaks oma muusikalise arengu, mis on tema puhul alati isiklik ja peegeldub ka tema laulutekstides.

 

Urbanistlikud biidid ühenduvad müstilise rahuliku kõlaga, suursugused keelpillid segunevad jõuliste bassidega ning Eesti regilaulu traditsioon sulandub kaasaegse lauluvormiga.

Ingrid Lukas loob muusikalisi mantraid, et ennast järjekindlalt oma teel hoida. Nii kingib ta ka meile laule ja meeleolusid, mis avavad universaalseid teemasid väga isiklikul moel.

 

Koosseis:

Ingrid Lukas – laul, klahvpillid

Patrik Zosso – trummid, süntesaatorid, elektroonika

Céline-Giulia Voser – tšello, vokaal, süntesaatorid

Manu Rindlisbacher – bass

Rene Köster – tantsija ja koreograaf 

Helina Reinjärv – tantsija

Kristel Jänes – tantsija

Kreete Pillenberg – tantsija

 

Koduleht. 

http://www.ingridlukas.com/

 

20.04 VILJANDI PÄRIMUSMUUSIKA AIT, 7PM (BAND)

21.04 OTEPÄÄ GÜMNAASIUM, 7PM (BAND & TWISTED DANCE)

22.04 TARTU GENIALISTIDE KLUBI, 8PM (BAND & TWISTED DANCE)

23.04 TALLINN, PUNANE MAJA, 11PM (BAND & TWISTED DANCE) 

24.04 VALGA MUUSIKAKOOL, 6PM (DUO)

25.04 PÄRNU AMMENDE VILLA, 5PM (DUO)