fbpx

Kellylee Evans ei esine haigestumise tõttu. Lisainfo siin

India ja Iiri juurtega särav inglise lauljatar Sara Mitra looming ammutab inspiratsiooni folgist, jazzist ja bluusist. Ta on ka vaimustav helilooja ja bändiliider, kes Jõulujazzi avakontserdil esitab oma trioga nii jazziklassikat kui ka omaloomingut.

 

Lauljatari esimese albumi “April Song” (2010) valis Jamie Cullum oma raadiosaates “aasta albumiks”. Oma hiljutises BBC Radio 2 show’s kiitis ta lauljatari nõnda: “Ta on absoluutselt vaimustav artist, tal on isikupärane hääl ja hea maitse – Sara Mitra on mu üks praeguseid lemmikuid briti lauljate seas”. Mitra teine album “Losing You” ilmus sel kevadel ja selle produtsent Ben Lamdin töötab ka artistidega nagu Gregory Porter ja Laura Mvula. Sara fännide hulka kuulub ka legendaarne DJ Gilles Peterson ja mainekas jazziajakiri ”Jazzwise” lisab lauljatari kohta – “värskendav segu reaalsusest ja romantikast”.

 

Sara Mitra on klassikalise muusikakoolituse saanud Cambridge Ülikoolis. Kolm teda enim mõjutanud vokalisti on Jill Scott, Sheila Jordan ja Anita O’Day. Sara tänane lai repertuaar hõlmab loomingut Cole Porteri lugudest Bob Marley armastuslauludeni ning publik on talle aplodeerinud nii Glastonbury’s kui Londoni jazzifestivalidel, ning kontsertidel üle Euroopa. Sara Mitra esines mitme kontserdiga ka sel pühapäeval lõppenud Londoni jazzifestivalil. 

 

 

Sara Mitra – laul, klaver

Tim Giles – trummid

Andy Button – kitarr

 Johnny Brierley  – kontrabass

 

Kuula: 

http://www.juno.co.uk/products/sara-mitra-losing-you/573156-01/

Sara Mitra koduleht

http://www.saramitra.com/