fbpx

Jazzkaare kodukontsertide traditsioon sai alguse sel kevadel. See armas ja südamlik ettevõtmine oli nii populaarne, et otsustasime seda korrata ka Jõulujazzil, kus oma kodu uksed avavad Raul Vaigla-Tero Saarti-Marie Vaiglale ja publikule Alice & Kaidor Nõmmelt. Kontserdi salvestab ka ETV2. 

 

Raul Vaigla mahlakas basskitarr on tuntud paljudest rock-, pop- ja jazzikoosseisudest nagu Ultima Thule, Radar, V.S.P Projekt, Dagö jne. Jõulujazzil esineb muusik Soome karismaatilise trompetisti Tero Saarti ning laulja Marie Vaiglaga.

 

Sel kevadel tõi Raul Vaigla lavale omanimelise kvarteti, esitledes sellega värsket heliplaati “Heights”. Meeleolukad kontserdid kevadisel Jazzkaarel said suure publikumenu osaliseks. Jõulujazzil on ta kutsunud endaga musitseerima trompetimängijaTero Saarti Soomest, keda tuntakse ka rahvusvahelisel areenil. Marie Vaiglat tuntakse ansambli Frankie Animal solistina. Koostöö isaga algas tunamullu, mil osaleti lauluga „Maybe“ konkursil Eesti Laul 2013. Marie osales ka Raul Vaigla kevadel ilmunud sooloplaadil.

 

Jõulujazzi kodukontserdi salvestab ETV2. 

 

Koosseis:

Raul Vaigla – basskitarr

Marie Vaigla – vokaal

Tero Saarti – trompet