fbpx

Carrot Lights ehk vilkuvate porgandite trio koosneb kolmest innukast ja andekast muusikust, kes viljelevad improvisatsioonilist muusikat, mida võib kategoriseerida jazzi, popi ja vabaimprovisatsioonisegulise muusikažanri alla.

Pianist Joel-Rasmus Remmel ja trummar Kaspar Kalluste on mõlemad pälvinud Noore Jazzitalendi tiitli ning on tuntud, tunnustatud ja väga hõivatud noored professionaalid. Mõlemad on oma jazziteadmisi lisaks õpingutele  EMTA-s end täiendanud Rootsis Göteborgi ja Malmö ülikoolides.

Joel Remmel triolt on ilmunud kaks omanimelist albumit „Lumekristall“ ning „More Than Fishermen“ .Kaspar Kalluste triolt on ilmunud album, „ Koletise tagasitulek“, kus solistina teeb kaasa Kadri Voorand. Kaspar on ka Ott Leplandi bändi üks juhtfiguure ning lugude sepitsejaid.

Paula Mustikas ehk Laura Remmel on õppinud Eestis,  Ameerikas, Saksamaal ja Hollandis. Jazzartistina on ta kontserte andnud koos Euroopa ühe võimsama vabaimprovisatsiooni trummari Han Bennikiga, Jaak Sooäärga ja ka üksinda.

Trio Carrot Lights sai alguse 2012. aasta suve lõpul Muusikaakadeemia B402 klassis, praeguseks on trio andnud hulga edukaid kontserte nii Eestis kui ka välismaal ja nende värvikas ja üllatusterohke muusika on jõudnud ka moefriikide huvisfääri. Ansambli omanimeliselt debüütalbumilt leiame 12 eriilmelist lugu, kontserdil aga saavad nad kõik tiivad ja uue kuue.

Koosseis:

Laura Remmel – vokaal, elektroonika

Joel Remmel – klaver

Kaspar Kalluste – trummid