fbpx

JAZZKAARE LINNARUUM 2015

15.-25. aprill

Kavas võib ette tulla muudatusi. Kehva ilma korral toimuvad osad kontserdid sees, osad jäävad ära. 

Jälgi ka: https://www.facebook.com/events/704848399641897/

Kasuta ka: #linnaruumiprojekt

 

15.04

Harjumaa

9:57 – 10:33  Elroni jazzirong, Tallinn-Paldiski rong KeilasseG. Otsa nimelise muusikakooli noored

11:00kooliüllatusG. Otsa nimelise muusikakooli noored

13:52 – 14:27 Elroni jazzirong Riisipere-Tallinn rong KeilastG. Otsa nimelise muusikakooli noored

 

16.04

Harjumaa

9:57 – 10:56  Elroni jazzirong, Tallinn-Paldiski rong PaldiskisseKalle Pilli, Oliver Rõõmus & co

11:40kooliüllatusKalle Pilli,,Oliver Rõõmus & co

13:00Rongijaama mängKalle Pilli, Oliver Rõõmus & co

12:56 – 13:54 Elroni jazzirong, Paldiski-TallinnKalle Pilli, Oliver Rõõmus & co

Tallinn

12.15-12.25Vahetunniüllatus Tallinna koolisG. Otsa nimelise muusikakooli noored

16:00Jan Granlie fotonäituse avamine RiigikogusG. Otsa nimelise muusikakooli noored

 

17.04

10:45Vahetunniüllatus Tallinna koolisOtsa

12:00Turistirong (võimalus liituda rongisõiduga: 5/3)Siim Aimla

12:30Harju tn kohvik Caffeine’I esineG. Otsa nimelise muusikakooli noored

13:00Lõunajazz: Müürivahe Reval CafeTÜVKA: Harri Heinsoo trio

13:00Jazziaken Viru tn 3:G. Otsa nimelise muusikakooli noorte duo

14:00Lennujaama pagasiala TÜVKA: Harri Heinsoo trio

14:11Tramm nr 1: Mere pst – Kadriorg – Balti jaamKalle Pilli & co

15:00Harju tn kohvik Caffeine’I esineG. Otsa nimelise muusikakooli noored

17:30Jazzirongkäik; algus Otsa kooli hoovist 

 

18.04

12:30   Linnalabori ringkäigu muusikaline üllatusPärnu muusikakooli noored

13:00 Lõunajazz Telliskivi Reval Cafes Saue muusikakooli noored kitarristid

14:00Harju tn platsSvingiv laupäev koos üllatusega!

14:30My City hotelli esine platsPärnu muusikakooli noored ja Free Flow Tantsustuudio tantsijad 

15:00Harju tn kohvik Caffeine’I esineTatu Rönkkö soolo ja breiktantsijad

15:15Enne kontserti muusikaline vaip Vabal LavalPärnu muusikakooli ja G. Otsa nimelise muusikakooli noored

 

Viljandi linnaruum 18.04:

7:44 – 9:57 Elroni jazzirong

10.20 – 10.50 Viljandi Maavalitsuse esine

11.00 – 11.30 Viljandi turu esine

11.40 – 12.00 kohviku Fellin terrass

12.50 – 13.20 Arkaadia aias – ajalehe Sakala toimetuse ees

13.30 – 14.20 Centrumis Viljandi kunstikooliga jazzimaal

14.30 – 15.00 Viljandi Linnaraamatukogu trepid

15.20 – 15.40 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ees

15.50 – 16.40 Roheline kohvik 

16.50 – 17.20 UKU keskuse ees: muusikaline vaip

 

 

20.04

8:30UmmikujazzSiim Aimla ja co

Vahetunniüllatus Tallinna koolisTÜ VKA noored muusikud

 

12:00Lõunajazz: Dublineris Roberts Caffe- Robert Nõmman, Peter Põder, Viktor Kristjan Landberg, Madis Katkosilt

15:00Harju tn kohvik Caffeine’i esineEMTA Improkoor ja Tatu Rönkkö

15:30Chopini pink: muusikaline vaipG. Otsa nimelise muusikakooli noored16:08Tramm nr 3: Kino Kosmos – Kadriorg – Vabaduse platsG. Otsa nimelise muusikakooli noored

16:30Lennujaama raamatukoguTÜ VKA muusikud Maris Aljaste ja band

16:00Kaubamaja vaateaken: jazzimannekeenidH. Elleri nimelise muusikakooli noored

18:15Enne kontserti üllatus Nordea kontserdimajas

 

21.04

9.30ÜllatusliftimuusikaSiim Aimla

12:00Turismirong (võimalus liituda rongisõiduga: 5/3)Siim Aimla

13:00Jazziaken Viru tn 3EMTA muusikud

12:00Lõunajazz: DublinerG. Otsa nimelise muusikakooli noored

14:00Harju tn platsH. Elleri nimelise muusikakooli noored

15:00Harju tn kohvik Caffeine’i esineH. Elleri nimelise muusikakooli noored

15:30Tallinna Sadama D-terminalEMTA muusikud

16:03Tramm 1: Mere pst – Kadriorg – Balti jaamTatu Rönkkö

17:00Noortelava Punases MajasMental Floss

 

22.04

Vahetunniüllatus Tallinna koolis

Vahetunniüllatus Tallinna koolis

12:00Kino Kosmos: Danske Liidrite Foorumi tervitus

12:00 Lõunajazz: Dublineris Western Funk Velle Tamme, Risto Elias, Mihhail Kovaljov trummar, Ervin Sokk

12:00Lõunajazz Müürivahe Reval CafesTÜVKA: Harri Heinsoo trio

13:30My City hotelli esine parkLinnaruumi muusikute ühine jämm

14:00Harju tn kohvik Caffeine’i esineTÜ VKA: Harri Heinsoo trio

15:30Tallinna Sadama D-terminal TÜ VKA muusikud

17:00Noortelava Punases MajasAnna Kvintett

Sally Stuudio noored kunstnikud Gregoire Maret Quarteti kontserdil kunsti loomas  

 

23.04

12:00Lõunajazz: Dublineris Ats Tani, Oliver Rõõmus & co

12:00Lõunajazz Müürivahe Reval CafesH. Elleri nimelise muusikakooli noored

13:00Jazziaken Viru tn 3:H. Elleri nimelise muusikakooli noored

15:00Chopini park: muusikaline vaipEMTA Improosakond

15:14Tramm nr 3 Kino Kosmos – Kadriorg – Vabaduse platsH. Elleri nimelise muusikakooli noored

16:30My City hotelli esine parkNorth Sea Round Town: Stephanie Francke ja Paulo Bouwman

17:00Lennujaama pagasiala Siim Aimla ja co

18:15Enne kontserti muusikaline üllatus Nordea kontserdimajasH. Elleri nimelise muusikakooli noored

 

 

24.04

Vahetunniüllatus Tallinna koolisNorth Sea Round Town: Stephanie Francke ja Paulo Bouwman

12:00Lõunajazz Müürivahe Reval CafesG. Otsa nimelise muusikakooli Stuudiobänd 

12:00Lõunajazz: DublinerisG. Otsa nimelise muusikakooli bänd

13:00Harju tn kohvik Caffeine’I esineNorth Sea Round Town: Stephanie Francke ja Paulo Bouwman

13:30Otsa kooli parkG. Otsa nimelise muusikakooli muusikud

14:30Viru keskus flash mobLinnaruumi noored muusikud

15:00Harju tn kohviku Caffeine’I esineH. Elleri nimelise muusikakooli noored

16:00TuristirongSiim Aimla

17:15Noortelava Punases MajasJana Kütt Group

 

25.04

12:00Lõunajazz Telliskivi Reval CafesNorth Sea Round Town: Stephanie Francke ja Paulo Bouwman

12:30Noored Sally stuudio stencili kunstnikud Telliskivis

12:45Lennujaama pagasiala üllatus ETV Tütarlastekoor

13:00Lõunajazz Müürivahe Reval CafesMental Floss

14:00Harju tn platsSaue muusikakooli muusikud 

14:00Kaubamaja vaateaken: jazzimannekeenidSaue muusikakooli muusikud 

15:00Vabaduse platsi tepid      Saue muusikakooli muusikud 

15:18Tramm nr 1 Mere pst – Kadriorg – Balti jaam: North Sea Round Town: Stephanie Francke ja Paulo Bouwman

16:15Enne kontserti muusikaline üllatus Vabal LavalG. Otsa nimelise muusikakooli muusikud 

 

Tartu Linnaruum 25.04

8.16 Elroni jazzirong Tallinn-Tartu 

11.00 kontsert Kaubamaja ees 

12.00 Tasku keskuse jazzimaal koos Tartu kunstikooliga

13.30 lõuna Vilde kohvikus

14.30 kontsert laste mänguväljaku taga pargis

16.00 kontsert Raekoja platsil