fbpx

Jõulujazzi perekontsert on järg populaarsele projektile “Nu Jazz-Hop”, mis sai suure menu osaliseks kevadisel Jazzkaarel. Festivalile spetsiaalselt loodud kava kõige pisematele muusikahuvilistele paneb ühte patta tuntud laste- ja rahvalaulud ning hiphopi ja jazzi. Vägesid juhib Genka aka Henry Kõrvits ja vabas loomingulises õhkkonnas saavad ka kõige pisemad muusikasõbrad ise kaasa laulda ja räppida. Tubli annus nalja igale eale, sekka huumoriga vürtsitatud õpetussõnu ja suurepärast muusikat.

 

Lege(ndaarne) Eesti räppar Genka on tuntud bändidest Toe Tag ja A-Rühm. Ta on nomineeritud Eesti Muusikaauhindadel mitmel korral parimaks hiphop kategoorias ning on ka hittide “Legendaarne”, “Pankrot” ja “Palmisaar” üks autoreid. Kevadisel festivalil arvustas Jazzkaare veebireporter Liisa Taul kontserdi meeleolu tabavalt: “Juhtus see, mis juhtuma peab, kui suurepäraste jazzmuusikutega liitus Genka, kes toimetas laulutekstidega nagu väike poiss vanaaegse kellaga, mis on ilmtingimata vaja tükkideks võtta, et see siis jälle omamoodi kokku panna.”

 

Kontsert sobib lastele alates 3. eluaastast ning kestab ca 50 minutit. 

 

Koosseis: 

Henry Kõrvits – vokaal 

Raul Sööt – saksofon

Joel Remmel – klahvpillid

Heikko Remmel – kontrabass

Kaspar Kalluste – trummid

 

25. aprillil toimunud kontserdi arvustus, publikumuljed ja fotogalerii: https://www.jazzkaar.ee/en/home/item/lapsepolv-jaetkub-muusikas.html?highlight=YToxOntpOjA7czo1OiJnZW5rYSI7fQ