fbpx
Osta pilet

Kodukontsert lükkus 13. detsembrilt 19. detsembrile artistide haigestumise tõttu. Piletiostjatele on saabunud info Piletilevi kaudu. 

 

Jazzkaare kodukontsertide traditsioon sai alguse 2015. aasta kevadel. See armas ja südamlik ettevõtmine on olnud nii populaarne, et sellest on saanud ilus festivali traditsioon. Muusikud saavad sel päeval täieõiguslikeks pereliikmeteks, kellega koos tervitatakse muusikasõpru hubasel ja omanäolisel kodulaval. Jõulujazzi kodukontserdi uksed avanevad 13. detsembril Kadriorus, kus muusikailu toovad ja jõulumeeleolu loovad Anna Põldvee ja Erki Pärnoja. Kontserdi salvestab ka ETV2.

 

Armastatud noored Eesti muusikud lauljatar Anna Põldvee ja kitarrist Erki Pärnoja on siinsetel muusikalavadel tuntud kümmekond aastat. Anna on esinenud Tõnu Naissoo ansambliga nii Eestis kui Ameerikas ja andnud arvukalt kontserte oma generatsiooni muusikutest koosneva ansambliga Unna Torm. Erki Pärnoja on oma erinevate koosseisudega Jazzkaarel üles astunud korduvalt. Tema viimane esinemine festivalil tõi täismaja 2016. aasta kevadel, mil vaimustunud publik sai kuulda kinematograafiliste kõladega sooloprojekti “Himmelbjerget”. Kava, millega Jõulujazzil publiku ette astutakse, on värvikirev ja eklektiline valik laule erinevaist ajastuist, mis leiavad uue tõlgenduse läbi Anna jazzitunnetuse ja Erki ainulaadse kitarrikäsitluse.

 

Jõulujazzi kodukontserdi salvestab ETV2.

Koosseis:

Anna Põldvee
vokaal
Erki Pärnoja
kitarr