fbpx

Paul Neitsov on Tartust pärit noor kitarrist. Ta on andekas noor muusik, kes on oma mängustiili ja musikaalsusega tähelepanu äratanud ning on juba eesti muusikamaastikul nõutud muusik. Paul Neitsov on lõpetanud kitarri eriala Heino Elleri nimelises Tartu muusikakoolis Oleg Pissarenko käe all.

 

Pilli võttis Paul kätte 12-aastaselt, kuid tõsisemaid muusikaõpinguid alustas 14-aastaselt. Aastatel 2009 ja 2010 võitis Paul Viljandi Pärimusmuusika Keskuse korraldatud võistumängimisel parima näppepillide mängija auhinna. 2013. aastal võitis Paul aga Elleri Rütmimuusika osakonna omaloomingukonkurssil ERMO parima instrumentalisti auhinna. Hetkel mängib Paul ansamblites Svjata Vatra, Wilhelm, Margus Vaher & Alkeemikud, Caramel ja annab arvukalt kontserte duona koos Margus Vaheriga. Vahele mahub ka sooloesinemisi ning muid põnevaid projekte. Paul Neitsov on Tiit Pauluse nimelise Noore Kitarrimängija Preemia 2015 laureaat. Preemia anti üle Viljandi Kitarrifestivalil oktoobris 2015 festivali kunstilise juhi Ain Agani poolt. Agani sõnul on Neitsov noor, andekas, isikupärane ja erilise lavasarmiga muusik.

 

______

 

Jazzkaare tasuta kontsertide päeva raames toimuvad esmakordselt kontserdid ka suures reisibussis, mis selleks päevaks spetsiaalselt kontserdisaaliks ümber ehitatakse. Buss-kontsertsaal asub Telliskivi Loomelinna linnaväljakul ja selle muusikaprogrammi kureerib Lauri Kadalipp.

 

Bussikontserdid Hansabussis Telliskivi linnaväljakul toimuvad 24. aprillil kell 13.00, 14.30 ja 16.00

 

Täname: Hansabuss ja Eesti Autorite Ühing

 

Koosseis:

Paul Neitsov
kitarr