fbpx

Juba kell 10 avab festivalikeskus uksed hommikujoogaks koos treener Kadi Reintami (MyFitness), joogaentusiast Anne Ermi ja muusikaduoga Linda Kanter-Kusti Lemba.

 

MyFitness joogatreener Kadi Reintam on joogaga aktiivselt tegelenud juba 15 aastat. Ta on joogat õppinud Indias Guruji käe all ning Costa Rical, New Yorgis, Londonis. Kadi viljeleb power, vinyasa ja ashtanga joogastiile. Kogenud treeneri sõnul ei tasu joogat karta, tegelikult on jooga väga fun ja ta kutsub ka kõiki varasema jooga kogemuseta treenijaid julgelt proovima! Joogatunni juhatab sisse Jazzkaare peakorraldaja ja joogafänn Anne Erm.

 

Joogatunni helilise poole eest hoolitseb särav tandem – lauljatar Linda Kanter ja kitarrist Kusti Lemba. Linda Kanter on noor vokalist ning helilooja, kellele meeldib eksperimenteerida kauni ja meloodilise helikeelega ning põimida need omavahel jazzmuusikale omaste keerukamate harmooniate, rütmide ja improvisatsiooniga. Ta on tegev mitmetes koosseisudes, teiste seas ka tema originaalloomingut ja arranžeeringuid esitav Linda Kanter Quartet, kellega anti sel kevadel kontserte üle Eesti. Hetkel on lauljatar lõpetamas oma bakalaureuseõpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzmuusika osakonnas Kadri Voorandi käe all. Kitarrivirtuoos Kusti Lemba on väga tundlik, samas vahetu interpreet, sidudes tervikuks kokku nii hääle kui instumendi.

 

Pärast hommikujoogat saab Punase Maja kohvikus osta spetsiaalselt Reval Cafe poolt selleks hommikuks tehtud maitsvaid smuutisid.

 

Võta kaasa oma matt ja mõnus meeleolu.

Hommikujooga stiil sobib kõigile ja soovitame soojalt!

Hommikujooga kestab kuni 60 minutit.

 

Jooga toimub Vaba Lava suure saalis, sissepääs Vaba Lava peaustest.

 

Täname: MyFitness ja Eesti Autorite Ühing

 

MyFitnessi missiooniks on suunata inimesi parema ja tervislikuma eluviisi poole läbi aktiivse liikumise.
MyFitness on spordiklubide kett, mis opereerib 14 klubi Eestis ja 6 klubi Lätis.
www.myfitness.ee

 

 

Koosseis:

Kadi Reintam
joogatreener
Linda Kanter
vokaal
Kusti Lemba
kitarr