fbpx

Soolokontsert!

 

Kadri Voorand on eriline jazzitalent, kelle kirglik esitusstiil, fantaasiarikkad improvisatioonid ja isikupärane looming vaimustavad nii kodupublikut kui ka jazzisõpru mitmel pool maailmas. Esimeste seas pälvis ta noore jazzitalendi auhinna, 2015. aastal võitis ta aasta parima jazzartistina maineka Danske Jazziauhinna. Mullune loominguaasta oli lauljatarile pööraselt põnev pakkudes rohkelt loomingulisi väljakutseid. Uue otsingud ja osalus teiste muusikute projektides nii kodu- kui välismaal on temast teinud Eesti ühe armastatuma muusiku.

 

Lauljat-heliloojat-pianisti on väga tabavalt iseloomustanud Hedvig Hanson: „Muusikas end vabaks lastes ei püüa ta publikule meeldida, tähtis on vaid avanemine ja täielik ausus iseenese, muusika, teiste muusikute suhtes. Ainult nii saab olla aus ka publiku suhtes.“ (Postimees)

 

Kadri Voorand Quarteti uue plaadi “Armupurjus” esitluskontsert koos ETV salvestusega toimub Jazzkaare raames 26. aprillil kell 18.00 Vaba Laval. Samuti astub ta üles 29. aprillil kell 18.00 galakontserdil “Jazziauhinnad 10” ning esineb erinevate koosseisudega lisaks Tallinnale ka Rakveres, Tartus ja Viljandis.

 

Täname: Eesti Autorite Ühing

Koosseis:

Kadri Voorand
vokaal, elektroonika