fbpx
Osta pilet

Kodukontsert Katrini juures Veskimetsas.

 

Teele Viira – mingi salapärane magnetismus ümbritseb seda naist! Saaremaa kadakasiirupikeetjad teavad rääkida, et selle maagilise olendi ümber hõljub kollane aura. See aura meelitab kohale häid inimesi, kes saavad vaadata Teele ilusatesst suuuurtesse rohelistesse punnsilmadesse ja kuulata, kuidas ta kui tõrrepõhjast maagilisi helisi kuuldavale toob. Kitarrivirtuoos Kusti Lemba on väga tundlik, samas vahetu interpreet, sidudes tervikuks kokku nii hääle kui instumendi. Esitlusele tulevad Ida Sandi lood ning mõnusat bluusi ja souli.

 

*****

Teistkordselt toimuvad festivalil üle linna ülimenukad Jazzkaare kodukontserdid. Muusikud saavad sel päeval täieõiguslikeks pereliikmeteks, kellega koos tervitatakse muusikasõpru hubasel ja omanäolisel kodulaval. Kodukontsertide uksed avanevad vaid sel õhtul!

 

Sel korral avavad kodukontsertide sarja Nõmme linnaosas Kadri Voorand, Liisi Koikson, Jaak Sooäär ja Paul Daniel, kes on andnud uue hingamise Veljo Tormise tsüklite “Ingerimaa õhtud” ja “Pulmalaulud” meloodiatele. Nõmme kodukontserdi salvestab ka ETV2.

 

Sibulaküla külvab helidega üle talendikas noor pianist ja helilooja Holger Marjamaa, kes oma õpingutel New Yorgi Manhattan School of Music magistriõppes on lühikese ajaga äratanud suurt tähelepanu. Kodukontserdil Veskimetsas esitavad Teele Viira ja Kusti Lemba bluusi ja souli, samal päeval astub Tõnismäel publiku ette karismaatiline pianist Kirke Karja koos trummar Ott Adamsoniga.

 

Torupilli linnaosas kuuleb aga hoopis kontrabassi ja saksofoni tandemilt Heikko Remmel-Aleksander Paal.

 

Kodukontsertide sarja lõpetab Randveres karimaatiline Norra laulja ja kontrabassimängija Steinar Raknes.

Koosseis:

Teele Viira
vokaal
Kusti Lemba
kitarr