fbpx
Osta pilet

Eesti-Rootsi jazz-fusion ansambli MaiGroup liider on Skandinaavia muusikamaastikul end tõestanud bassimängija ja helilooja Mai Agan. Saaremaalt pärit basskitarristi muusika on tihti pihtimuslik ja õrn, kuid pealispinna all on peidus tugevad tunded, jõulised meloodiad, imetabased harmooniad ja ägedad motoorsed bassirifid.

 

Laia ampluaaga muusik Mai Agan on ka väga oodatud erinevates funk-, pop-, jazz- ja bluesmuusika ansamblites. Ta on koostööd teinud teinud eri valdkondade tippmuusikutega nagu Doug Seegers, Jackson Browne, Philip Hamilton, Greg Leisz, Håkan Broström, Linnea Henriksson, Tõnis Mägi, Riho Sibul, Raul Vaigla ja paljud teised.

 

2013. aasta aprillis ilmus MaiGroupi debüütplaat “Luv”, mis pälvis rohkelt kiitust ja tähelepanu ka Jazzkaarel. Nüüd on MaiGroup valmis saanud oma teise stuudioalbumi “You”. Mai märgib, et “You” on üdini armastusest tulvil plaat. “See on köigile neile, keda ma armastan, köigist neist, keda ma armastan ja köigile neile, kes mind armastavad,” ütleb bassist. Muusikale loovad värvika raami Rootsi virtuoosid, kellega koos antakse kontserte mitmel pool Eestis.

Koosseis:

Björn Arkö
saksofon
Simon Berggren
klaver
Calle Stålenbring
kitarr
Mai Agan
bass
Jonathan Lundberg
trummid