fbpx
Osta pilet

“Tribute to David Bowie”

 

Ainulaadse ja kordumatu pop-ikooni David Bowie pärand annab loendamatuid tõlgendusvõimalusi ka värskete muusikageneratsioonide esindajatele. Šarmantne meeshääl Marten Kuningas on interpreteerimiseks võtnud läbilõike Bowie värvikast üle viie kümnendi ulatuvast karjäärist, lisades tuntud toonidele uudset lähenemist ja energiat.

 

Alates Major Tom’ist (“Space Oddity”,1969) kuni tänavuse “Blackstar”ini – popmaailma üks olulisemaid ikoone David Bowie salvestas 27 albumit ning kehastas oma karjääri jooksul kameeleonina kümneid erinevaid tegelaskujusid. Tema otsiv vaim taasleiutas oma kuvandit üha uuesti ja jäi kõikide muutuste juures üdini ausaks. Oma elu kunstiteoseks kujundanud artist näitles muusikaloome kõrval paljudes filmides ja oli ka maalikunstnik ning fanaatiline kunstikoguja. David Bowie pärand on ainulaadne ja kordumatu ning mõjutanud mitmeid uue põlvkonna artiste, nende hulgas on ka Marten Kuningas.

 

Laiemalt tuntuks sai Marten Kuningas oma esimese albumiga “Janu” ning 2014. aastal salvestas ta oma teise plaadi “Praktiline mees” juba koos tippmuusikutest koosneva ansambliga Miljardid. Tribüütkontserdil teevad kaasa kitarrist Raul Ojamaa, bassist Peedu Kass, trummar Kristjan Kallas, kitarrist Erki Pärnoja ning klahvpillimängija Tarvi Kull.

Koosseis:

Marten Kuningas
vokaal, kitarr
Raul Ojamaa
kitarr
Erki Pärnoja
kitarr
Tarvi Kull
klahvpillid
Peedu Kass
bass
Kristjan Kallas
trummid