fbpx

“Tribute to David Bowie”

 

Alates Major Tom’ist (“Space Oddity”,1969) kuni tänavuse “Blackstar”’ini – popmaailma üks olulisemaid ikoone David Bowie salvestas 27 albumit ning kehastas oma karjääri jooksul kameeleonina kümneid erinevaid tegelaskujusid. Tema otsiv vaim taasleiutas oma kuvandit üha uuesti ja jäi kõikide muutuste juures üdini ausaks. Oma elu kunstiteoseks kujundanud artist näitles muusikaloome kõrval paljudes filmides ja oli ka maalikunstnik ning fanaatiline kunstikoguja. David Bowie pärand on ainulaadne ja kordumatu.

 

Sel Jazzkaarel kõlab läbilõige Bowie kirevast, kogu popmuusika maailma läbi viie kümnendi tugevalt mõjutanud muusikast, mille on interpreteerida võtnud kirglik Marten Kuningas koos oma ansambliga Miljardid.

 

Marten Kuningas sai laiemalt tuntuks oma esimese albumiga “Janu” ning 2014. aastal salvestas ta oma teise plaadi “Praktiline mees” juba koos tippmuusikutest koosneva ansambliga Miljardid. Kontserdil teevad kaasa on kitarrist Raul Ojamaa, bassist Peedu Kass, trummar Kristjan Kallas ning tribuudiks on appi tulnud ka klahvpillimängija Tarvi Kull ja kitarrist Erki Pärnoja.

 

Koosseis:

Marten Kuningas
vokaal, kitarr
Raul Ojamaa
kitarr
Erki Pärnoja
kitarr
Peedu Kass
bass
Tarvi Kull
klahvpillid
Kristjan Kallas
trummid