fbpx

ADA+OTTO (rez. Ülo Pikkov)

PAHURIK VÕITLEB PÄIKESEKIIRTEGA (rez. Radostina Neykova, Sofiya Ilieva)
KONTSERT PORGANDIPIRUKALE (rez. Janno Põldma/Heiki Ernits)

 

Fantaasiarikka pildikeelega ning mõnusas muusikalises kastmes animafilmid lastele on rõõmus hommikune maispala pühapäevahommikus. Soovitame tulla kogu perega.

 

ADA+OTTO (2013, Eesti Joonisfilm)

Kestus: 20’34”

Stenarist ja reźissöör: Ülo Pikkov

Muusika: Vaiko Eplik

Vares Ada unistab abiellumisest. Ta on aru saanud, et tähtis on olla kõige edevamalt riides, kõik muu tuleb iseenesest. Samal ajal jalutab linnas arhitekt Otto, kes otsib kohta uuele pilvelõhkujale. Ada märkab Ottot ja tunneb üle selja jooksvaid judinaid… Käepärastest vahenditest loodud pruutkleit saab kiiresti valmis. Pulmatseremoonia läheb üle ootuste ladusalt, kuid siis saabub ka argipäev. Ada hakkab kahtlema, kas võõraste sulgedega ehtimine on ikka kõige õigem tee õnnele.

 

PAHURIK VÕITLEB PÄIKESEKIIRTEGA (2015, Bulgaaria)
Reźissöörid: Radostina Neykova, Sofiya Ilieva
Ühel vanal pööningul, päevinäinud riidekapi sees elab Pahurik, töntsakas tolmupusa, kes üle kõige ilmas vihkab ilu, rõõmu ja valgust. Kui aga kord üks kiuslik päikesekiir tema und häirib, otsustab Pahurik koos laiskvorstist Kassiga oma elamises tõelise ümberkorralduse teha. Sel ettevõtmisel on aga ootamatud tagajärjed.

 

KONTSERT PORGANIDIPIRUKALE (2002, Eesti Joonisfilm)

Kestus: 11’37”

Stsenaarium: Andrus Kivirähk, Janno Põldma, Heiki Ernits

Reźissöörid: Janno Põldma, Heiki Ernits

Muusika: Olav Ehala

Kasside orkester esitab Kontserdi Porgandipirukale. Vanaema küpsetab porgandipiruka ning saadab vanaisa ja lapselapse põllule porgandit tooma. Üritades puhtaks pesta üleannetuid porikärbseid, satub vanaema järve keskel loksuvasse kasti. Vanaisa ja lapselaps asuvad vanaema otsima…

 

NB! Erinevate Tubade Klubis austame võõrustaja reegleid ja välisjalanõudega ei sisene. Soovitame kasutada kohapeal olevaid susse või võtta kaasa vahetusjalatsid.