fbpx
Osta pilet

Festivali avapäeva parim pidu! Elektroonilist poppi viljelev NOËP on paljudele üllatusena täitsa kodumaine artist. Isepärase nime taga seisab 25-aastane Tenfold Rabbiti ridades tuntuks saanud ainulaadse vokaaliga noormees nimega Andres Kõpper. Ta on karimaatiline ja kaasahaarav sooloartist, kes paneb ennastunustavalt kaasa tantsima viimasegi kontserdikuulaja.

 

NOËPi muusika on minimalistlik, kuid samas emotsionaalne ja haarav.Tema esimene singel “Move” ilmus märtsis 2015. Kiiremini kui keegi oodatagi oskas, saavutas lugu nii kohaliku kui ka rahvusvahelise populaarsuse ning on tänaseks kogunud Spotify’s pea 2,5 miljonit kuulamist. Seda lugu kuuleb igapäevaselt raadiotes ja klubides Rootsis, Saksamaal, Suurbritannias, Brasiilias ja mitmel pool mujal. Andres Kõpperi loomingusalves on head klubimuusikat mitme tunni jagu, tänaseks on hoogsalt laiemat tuntust kogunud ka lood “Rihanna” ja “Game”. Muusiku eduloole on kindlasti kaasa aidanud ka eelmise aasta lõpus sõlmitud leping maailma ühe suurima plaadifirmaga Sony Music. Eesti muusikast on varem Sony Music alt ilmunud vaid armastatud helilooja Arvo Pärdi teosed.

 

Aasta 2016 toob uue singli, oodatud EP ning esinemised suurematel festivalidel ja kontsertidel nii Eestis kui ka väljaspool. Iga live’ga lisandub NOËPile uusi fänne ja tema esinemised on alati väga oodatud.

Koosseis:

Andres Kõpper
vokaal, elektroonika, klahvpillid