fbpx
Osta pilet

State of Zoe on kooslus, mis seob tervikuks jazzi, r’n’b, souli, futuristlikku popmuusika ning elektroonika. Muusikud viivad kuulaja rändama erinevatesse emotsionaalsetesse seisunditesse ja muusikakihistutesse – justkui Roisin Murphy, Woodkid, Alicia Keys, Hudson Mohawke, Stevie Wonder ja M83 oleksid saanud ühise lapse ning õpetanud talle tšellot ning tantsumuusika põhitõdesid. 2016. aastal üllatab State of Zoe fänne uue loomingu ja uue helipaletiga.

 

2014. aasta oli State of Zoe jaoks murrangulise tähtsusega. Osalemine konkursil “Eesti Laul 2014” looga “Solina” tõi rohkelt positiivset vastukaja Eesti publikult. Kontserdid Tallinn Music Week’il äratasid välisdelegaatide tähelepanu. State of Zoe pälvis kolmanda koha auhinnalise Skype “Go Change The World” nimelise auhinna valimisel, seda Odd Hugo ning I Wear* Experimet järel. Ansambel on seniste tegevusaastate jooksul esinenud festivalidel Positivus, Tallinn Music Week, Jazzkaar, Juu Jääb, Intsikurmu, Tartu Muusikanädal, Tartu Indiefest jpt. Sel aastal on State of Zoe ka Kaunas Jazzi esinejate seas.

 

2010. aastast tegutsev kollektiiv on läbi teinud mitmeid muutusi ning jõudnud tänaseks uue tervikliku kontseptsioonini. Laulja ja helilooja Anneliis Kits ning produtsent ja multi-instrumentalist Carl Tuulik avavad ukse dimensiooni, kus samal hetkel saavad võimalikuks reaalne ja kujuteldav. Live-elamuseks ühendavad nad oma jõud mitmete andekate muusikutega.

Koosseis:

Anneliis Kits
vokaal
Carl Tuulik
elektroonika
Reelika Ranik
taustavokaal
Uku Kübar
klahvpillid, elektroonika
Martin Peterman
trummid, elektroonika
Jonas Kaarnamets
kitarr