fbpx
Osta pilet

Briti laulja ja helilooja ALA.NI vapustas oma kuulajaid debüütalbumiga “You & I”. Tema palad meelitavad kuulaja tundmatutesse sfääridesse, mis haaravad täielikult endasse – siin on vihjeid Hollywoodi kuldaegade muusikalidele ja vanemale folkmuusikale, mis annavad tema lugudele muinasjutulise ja tabamatu sära. ALA.NI autobiograafiline muusika laseb heita pilgu salapärastele romantikast ja traagikast õhkuvatele aladele.

 

Tulevane lauljanna kasvas üles Londonis, arendades oma talenti teatri- ja muusikaõpingutel. Peale kiiret ja kahjumlikku osalemist moetööstuses naases ta lõplikult oma tõelise armastuse – muusika juurde. Tähelepanuväärsest häälematerjalist annab ka tunnistust tõik, et ALA.NI on taustalauljana osalenud Andrea Bocelli, Mary J. Blidge’i ja Blur’i tuuridel.

 

Pariisis resideeruvat vokalisti on keeruline stiililiselt lahterdada – tema palad tekitavad äratundmismomendi, aga ei paljasta helide tegelikku algupära, mis lisab tema loomingule kõhedusttekitava davidlynchiliku joone. ALA.NI hääl justkui kaiguks aegade tagant, selles on leitud sarnasusi Billie Holiday, Judy Garlandi ja Julee Cruise tämbritega. Nostalgiavihjetest hoolimata on lauljanna lähenemine muusikale unikaalne, mis on kokku võetud originaalse stiilimääratlusega dark-Disney.

 

Kuni 31.10.2017 piletid 25.-/20.-

Alates 1.11.2017 piletid 30.-/25.-

Koosseis:

ALA.NI
vokaal, akustiline kitarr
Thomas Naïm
elektrikitarr