fbpx
Osta pilet

Selle aasta koostööprojekt EMTA Big Bandiga toob Eestisse tunnustatud soome helilooja, arranžeerija, dirigendi ja muusikapedagoogi Jere Laukkaneni. Tema muusika on kõlanud paljude orkestrite ja ansamblite repertuaaris ning ka kõigis soome telekanalites. Jere on dirigeerinud orkestreid nagu rahvusvaheline Afro-Cuban Jazz Orchestra, EBU Jazz Orchestra, UMO Jazz Orchestra (Soome), Berklee Jazz Composers Big Band (USA), Big Band Conservatori del Liceu (Hispaania) ja Estonian Dream Big Band.

 

Jere Laukkanen on lõpetanud Sibeliuse Akadeemia jazziosakonna ja tegutseb samas aktiivselt lektorina, õpetades kompositsiooni, muusikateooriat ja produktsiooni. Teda peetaks üheks parimaks Afro-Cuba muusika asjatundjaks. Ka Tallinnasse toob ta Afro-Cuban Jazz Orchestra võimsad kõlad ning haaravas kavas saab kuulda helilooja värvikaid seadeid.

 

EMTA Big Band on järjepidevalt tegutsenud aastast 2008. Algusest peale on orkestri eestvedajaks jazzmuusika õppejõud Teet Raik. Erinevate projektide raames on EMTA bigbändi juhatanud mitmed rahvusvaheliselt tuntud muusikud ja bigbändi dirigendid, teiste seas Jens Christian “Chappe” Jensen Taanist ja Nick Smart Suurbritanniast. Jere Laukkanen on EMTA Big Bandi ees teist korda, viimati oli neil ühine kontsert oktoobris 2008.

 

Koostöös EMTA ja Eesti Jazzliiduga.

 

Kuni 31.10.2017 piletid 10.-/8.-

Alates 1.11.2017 piletid 12.-/10.-

Koosseis:

EMTA Big Band
Jere Laukkanen
dirigent