fbpx
Osta pilet

 

Live algab kl 00.30!

 

Eesti põrandaaluse jazz-funki vedajaks on 2013. aastast tegutsev Estrada Orchestra. Tallinnast pärit groove-improviseerijate grupi avatud žanripiirid sisaldavad nii psühhedeelseid biite kui ka avantgardsemaid noote – koosseisu hingesugulasi leiab eelkõige 60-70ndate pulbitsevast muusikapärandist. Oma toetust värskele nähtusele on üles näidanud antud stiili tähtsamad eestkõnelejad nagu Shawn Lee, Greg Foat ja Alain Mion. Viimase sõnul meenutab ansambli teine album Herbie Hancocki “Mwandashi” ja “Sextandi” ajastut koos Bennie Maupiniga.

 

Estrada Orchestra produtsent ja bassimängija Misha Panfilovi süda kuulub filmimuusikale ja retrolikele idabloki leidudele, mida täiendavad klahvpillimängija Volodja Brodsky fusion-mõjutused. Orkestri heliloojad on võrdselt ja andunult võlutud jazzi ammendamatutest kõladest. Grupi solisti flöödimängija Ilja Gussarovi rolliks on aga publiku juhatamine heatujulisse transsi. Tantsubändi koosseisu kuuluvad veel Sashko Petrov rütmiinstrumentidel ning tenorsaksofonil ja tugeva käega biiditrummar Madis Katkosilt.

 

2015. aastal ilmunud Estrada Orchestra omanimeline debüütalbum sai menukaks sissejuhatuseks retrokõlade kaasajastatud taastulemisele. 2017. aasta veebruaris ilmus Estrada Orchestra teine kauamängiv “Jazzbeatjäätis”, mille andis välja prantsuse plaadifirma Stereophonk. Tallinn Music Week’il, Positivusel ja teistel festivalidel üles astunud jämmibänd on nüüd valmis vallutama juba rahvusvahelist skeenet.

 

Kuni 31.03.2017 pilet 12.-

Alates 01.04.2017 pilet 15.-

Koosseis:

Volodja Brodsky
klahvpill
Ilja Gussarov
flööt
Sashko Petrov
tenorsaksofon, rütmiinstrumendid
Misha Panfilov
bass
Madis Katkosilt
trummid