fbpx
Osta pilet

 

Festivali avapäeva parim pidu! Elektroonilise popi kooslus I Wear* Experiment on juba mõnda aega ilma teinud nii kohalikul kui rahvusvahelisel muusikaareenil. Hando Jaksi, Mikk Simsoni ja lauljanna Johanna Eenma poolt moodustatud trio muusika ühendab endas jõulist põhjamaist elektropoppi ja filmilikke eepilisi helimaastikke. Efektne valgusshow, hullumeelsed rütmid, müstiline vokaal ja pöörane sämpeldamine sulatab erinevate žanrite ja stiilide piirid.

 

I Wear* Experiment on välja andnud kolm EP’d ning debüütalbumi “Patience”, mis ilmus 2016. aastal. Eesti Muusikaauhindadel 2017 pälvis koosseis Aasta Debüütalbumi tiitli.

 

Trio muusika ja kontserdid on saanud väga positiivset vastukaja väljaannetelt nagu The Line Of Best Fit, MTV Iggy ja Louder Than War, kes toovad esile I Wear* Experimenti ja bändide nagu Mew, Ladyhawk, M83, Cocteau Twins ja Prodigy ühiseid jooni. 2016. aastal osalesid nad edukalt Eesti Laulu konkursil, kus nad jõudsid finaali. Sama aasta kevadel valis briti menubänd Hurts ligi poolesaja artisti seast just I Wear* Experimenti oma Baltikumi tuuri soojendajaks. Laitmatu kontsertesineja kuulsusega kolmiku esikalbumit „Patience“ on teiste seas juba kajastanud ka mainekas USA raadiojaam KCRW. Lisaks Eesti lavadele vallutab bänd ka Aasiat – käidud on juba Lõuna-Koreas, Jaapanis ning see ei ole kindlasti veel kõik.

 

Kuni 31.03.2017 pilet 12.-

Alates 01.04.2017 pilet 15.-

Koosseis:

Johanna Eenma
vokaal, klahvpillid
Hando Jaksi
bass, elektroonika
Mikk Simson
trummid