fbpx
Osta pilet

 

Karismaatilise ja isikupärase laulja-looja-näitleja Siiri Sisaski anded avalduvad mitmes eri vallas. Eesti publikule on ta tuttav kontserdi- ja teatrilavalt, samuti filmidest. Mida ta iganes ette võtab, on talle olulised mõtestatud sisu ja teemasse sügavuti minek. Sisaski eripalgelist loomingut ja esituskunsti võib kuulda 11 albumil, mitugi neist on salvestatud koos Kristjan Randaluga, aga on ka salvestisi Ultima Thule, Revalia kammerkoori ja veel mitmete erinevate koosseisudega. Lauljatari värskeim album “Kuristi kohal” ilmus 2016. aastal koostöös kodumaiste noorte muusikute ja produtsentide Kostja Tsõbulevski ja Raul Ojamaaga. Julge helikeelega plaat on inspireeritud Uku Masingu luuletekstidest.

 

“Uku luuletused on minu jaoks ühed sügavamad ja olulisemad, mida Eesti kirjanduses leida on. Tema vahetus ning maailma tunnetus on sedavõrd avardav, et ei tahaks uskuda, et inimene, kes tema loomingut mõttega loeb ja jälgib, sellest hingeliselt puudutamata jääks. Need laulud on minu jaoks mantrateks saanud ja on muutunud mu elu osaks,“ lausub Sisask.

 

Jazzkaarel asetab Siiri Sisask plaadi lood uude valgusesse, esitades neid märksa kammerlikumas ja intiimsemas võtmes. Muusika hinge aitavad avada Robert Jürjendal kitarril ja Peedu Kass bassil. Kontsert on mõjus lõppakord 28. korda toimuvale festivalile Jazzkaar.

 

Kuni 31.03.2017 piletid 15.-/10.-

Alates 01.04.2017 piletid 20.-/15.-

Koosseis:

Siiri Sisask
vokaal
Robert Jürjendal
kitarr
Peedu Kass
kontrabass, basskitarr