fbpx
Osta pilet

Simon Phillips on maailma üks säravamaid ja mitmekülgsemaid trummareid, ta mängustiil ei seisne üksnes tehnilises meisterlikkuses, vaid seda toetab ka sügav tunnetus. Phillips suudab kõik stiilid hingestatult elama panna oli tegu roki, jazzi või fusioniga. Trummari sümpaatia ja kirg eri muusikastiilide vastu hoiab teda jätkuvalt värskena ja avatuna uutele väljakutsetele. Simon Phillips vaimustas Jazzkaare publikut 2013. aastal Hiromi trio trummarina. Jõulujazzile tuleb ta oma kvartetiga.

 

Tema muusikakarjäär sai hoo sisse varakult, juba 12-aastaselt mängis ja lindistas ta oma isa Sid Phillipsi bändis. Tõeline tähelend algas trummarina muusikalis “Jesus Christ Superstar”, mis tõstis ta Londoni muusikute eliiti. Phillips on salvestanud arvukalt heliplaate Mike Oldfieldi, Toto, Joe Satriani ja Jeff Beckiga, ka paljud teised staarid nagu Mick Jagger, The Who, Peter Gabriel, Al DiMeola, Stanley Clarke, Brian Eno on tema võimsat ja täpset trummimängu saanud nautida stuudiosalvestustel ja turneedel.

 

1992. aastal valis Phillips elukohaks USA ja temast sai rohkem kui kahekümneks aastaks Toto bändi liige. Trummari esimene album “Protocol” ilmus 1988. aastal, millele järgnesid “Force Majeure” (1992) ja “Symbiosis” (1995). Albumit “Vantage Point” (1999) võib pidada juba sajaprotsendiliseks jazziplaadiks. Jõulujazzile jõuab Simon Phillips Protocol koosseis oma neljanda albumiga.

 

Simon Phillipsi ansambli kitarrist Greg Howe on oma 30-aastase karjääri jooksul esinenud paljude nimekate artistide ansamblites nagu Dennis Chambers, Michael Jackson, Justin Timberlake. Pianist Otmaro Ruizi virtuooslik mäng on kõlanud tähede nagu Dianne Reeves, Alex Acuna, Soledad Bravo ja teiste ansamblites. Bassimängija Ernest Tibbs on mänginud Natalie Cole’i, Gladys Knighti, Allan Holdsworthi ja teiste ansamblites ning mitmetes orkestrites.

 

Kuni 31.10.2017 piletid 30.-/25.-/20.- vastavalt istekohale

Alates 1.11.2017 piletid 35.-/30.-/25.- vastavalt istekohale

Koosseis:

Simon Phillips
trummid
Greg Howe
kitarr
Otmaro Ruiz
klaver
Ernest Tibbs
bass