fbpx
Osta pilet

Kanada päritolu artisti Hannah Eppersoni väljendusvahenditeks on tema hääl, viiul ja luuper. Eppersoni muusikast leiab nii kammerlikkust kui ka ambitsioonikat poptunnetust, mis teeb temast põneva piire ületava artisti. Resideerudes New Yorgis, on ta leidnud Suures Õunas tõelise kodu oma ekspressiivsele ja mitmetahulisele loomingule.

 

Muusiku 2016. aastal ilmunud debüütalbum “Upsweep” demonstreerib ilmekalt artisti võimet interpreteerida sama algmaterjali polaarselt erinevate meetoditega. Mõtteliselt kaheks jaotatud plaadi esimene pool “Amelia” on paigutatud popformaati, teine pool “Iris” aga võimaldab avastada samu palasid läbi hillitsetuma paleti. Plaadi helimaailm on unenäoline segu folgist, barokk- ja sündipopist, moodsast r’n’b’st ja jazzist. Popformaadile toetuv algus moondub oma varjuküljel aga viirastuslikuks muusikaliseks vaikeluks, mille keskmes on viiuli nüansirikkad ja sageli hoomamatud toonid.

 

Tema muusika on äratanud laialdase publikuhuvi ja jätnud lummava mulje nii kontserdikülastajatele kui muusikakriitikutele. 2018. aastal ilmub Hannah Eppersoni esikalbumi järg “Slowdown”, mis on oodatud nii Ameerika kui Euroopas.

Koosseis:

Hannah Epperson
vokaal, viiul, luuper