fbpx

Jazzijutud / jazz talks on kohtumispaik siin viibivate välisajakirjanike, jazzifestivalide eestvedajate ning meie muusikute, ajakirjanike, kultuurikorraldajate, toetajate ja melomaanide jaoks. Võtame fookusesse meile ja meie külalistele hetkel olulised teemad. Mõttevahetused on kõigile tasuta.

Väike Eesti suures maailmas: kuidas edasi?

Välispoliitika ekspert Kadri Liik ja majandusekspert Raivo Vare arutlevad Eesti ees lähiajal seisvate globaalsete väljakutsete üle. Teadvustamata küberohud, radikaalide tõus üle kogu Euroopa, ettearvamatud suurriikide juhid ja vastuolusid täis Euroopa Liit – kõik need ja paljud teised suundumused kujundavad keskkonda, kus Eesti taolisel väikeriigil on varasemast keerulisem hakkama saada. Kuidas tuleme toime ja mida peaksime selleks riigi ja rahvana tegema? Vestlust veab Edasi venekeelse väljaande peatoimetaja Ivan Lavrentjev.

Vestlussaate lõpetame vaatega Eesti kultuurisaadikutele maailmas, seda läbi jazzimuusika: intervjuu Anne Ermiga, kes veab juba 30 aastat festivali Jazzkaar ja on andnud suure tõuke Eesti jazzi arengule maailmakaardil. Vestlussaade kuulub Jazzkaare jazzijuttude “Jazz Talks” ametlikku programmi.

Salvestuse lõppedes toimub Edasi paberajakirja esimese numbri pidulik tähistamine.

E 22.04 kl 15.30
Vaba Lava
Keel: eesti keel/Estonian
Edasi.org esitleb: „Edasi koos sõpradega: Kadri Liik ja Raivo Vare. Intervjuu Anne Ermiga“

Täname: Edasi.org