fbpx

Jazzimaal kulgeb eri meediumites esitatavaid soolosid ja kohapeal sündivaid ootamatuid koosmõjusid jälgides, inspireerivat hetke oodates ja spontaanselt sekkudes. Tõlgime tantsijate liikumise muusikasse ja muusika omakorda värviderütmi lõuendil, mis omakorda mõjutab nii tantsijaid kui muusikuid. Kuidas kontsert kulgeb, ei tea veel keegi. Kindel on vaid see, et alguses on noorte tantsijate liikumine, jazzmuusikute improvisatsioon ja selle tõlgendus lõuendil.

Idee: Annely Köster

 

 

Sally Stuudio on Tallinnas asuv kunstikool sinule, kes sa armastad kunsti ja head seltskonda. Sinu vanus pole oluline – oodatud on nii 5 kui 65-aastane kunstihuviline. Siin saad end loominguliselt avastada ja õppida turvalises, inspireerivas keskkonnas. Kunstikoolis saad joonistada, maalida, õppida värvusõpetust ja kompositsiooni tasakaalus tegevus- ja fotokunsti ning teiste kaasaegsemate kunstinähtustega. Saad võtta just niipalju aega kui vajad ja süveneda. Sallys me ei torma, oleme tähelepanelikud iseenda ja üksteise suhtes. Siit leiad sinu huvisid jagavad sõbrad ja arendava loomingulise keskkonna – vaata www.sallystuudio.ee tunniplaani ja registreeri kohe!

 

Tantsuõpe ETA Tantsukoolis on täis harivaid ja meeldejäävaid elamusi, mis pakuvad parimaid arenguvõimalusi tantsuhuvilistele lastele ja noortele vanuses 4-26 eluaastat. Tantsukool toetab õpilaste huvi õppida tantsukunsti võimalikult mitmekülgselt ja sütitavalt. Tundides pole tegu pelgalt treeninguga, vaid koos parimate õpetajatega saab iga õpilane tuge, et käia läbi kõige parem ja toetavam tantsuhariduslik teekond läbi mitme õppeperioodi. Oluline väärtus on õpilasi kaasavad  sündmused ja projektid, mis loovad erinevaid meeldejäävaid elamusi sest

TANTS LIIGUTAB!