fbpx
Osta pilet

Juba viiendat korda toimuvad menukad Jazzkaare kodukontserdid üle pealinna ja sel aastal jõuavad kontserdid ka Rakverre ja Murastesse. Muusikud saavad sel päeval täieõiguslikeks pereliikmeteks, kellega koos tervitatakse muusikasõpru hubasel ja omanäolisel kodulaval. Kodude uksed avanevad vaid üheks kordumatuks kontserdiks!

 

Kodukontsertide sarja avab Joel Remmel Trio kontserdiga Liisa armsas kodulaval C.M.Schröder klaveril 21. aprillil Sibulakülas. Joel Remmel Trio esitleb oma vastvalminud, järjekorras juba neljandat albumit “Sharp”. Kaheksa uut lugu, kõik ansambli eestvedaja Joel Remmeli sulest, on viimase aastaga omandanud kõlapildi, mis on varasemate albumitega võrreldes küll äratuntav ent siiski uus. Põhjamaisele kargusele on lisandunud omajagu energiat, mis kodu- ja välismaistelt kontserdireisidelt kaasa haaratud. Mahe ja maitsekas toon ning mitmekesised fraasid sulanduvad Joeli loomingu ning Heikko Remmeli ja Ramuel Tafenau kõlapildiga imeliselt kokku. Pianisti seni ilmunud albumid on leidnud väga positiivset vastukaja Jaapanis. Trio kontserdireisid on neid viinud Jaapani ja Hiina kõrval ka paljudesse Euroopa riikidesse.

 

Joel Remmel on väga hinnatud ansamblipartner paljudele Eesti ja ka välismaistele artistidele, nagu Liisi Koikson, Raivo Tafenau, Hedvig Hanson, Anna Pärnoja, Peep Kallas ja teised.

 

Asukoht: Liisa juures Sibulakülas

Kontserdikoha täpse aadressi saavad teada piletiostjad.

Koosseis:

Joel Remmel
klaver
Heikko Remmel
kontrabass
Ramuel Tafenau
trummid