fbpx
Osta pilet

Jungle By Night sai alguse, kui üheksa koolivenda-muusikasõpra otsustasid ühendada oma maitsed ning otsida uusi helisid ootamatutest kohtadest. Ansambel on peaaegu kümme aastat valitsenud tantsupõrandaid nii Hollandis kui ka üle maailma ning lihvinud krautrokist, tantsumuusikast, jazzist ja afro beat’ist inspireeritud helide muusikalist keelt.

 

Jungle By Night on oma maailma ja kosmosega koosseis ning nende live-esitus on jõuline ja tantsuline. Energiasammas, mis laval moodustub muusikute sünergiast ja põlemisest, tõmbab endaga kaasa ka kõik saalisolijad. Klubide vallutaja on mänginud mainekatel festivalidel nagu North Sea Jazz, Lowlands, Glastonbury, Fuij Rock, Montreal Jazz jne. Aastate jooksul on Jungle By Night andnud üle 450 kontserdi 24 riigis.

 

2018. aastal ilmus bändi viies album “Living Stone”, mis tõstis ansambli uuele tasemele. Püramiidi tipp paistab ja fännid on rõõmsad armastatud muusikute saavutuste üle. Ansambli on oma 2019. aasta kavasse planeerinud ka Euroopa jazzi majakas North Sea Jazz.

Koosseis:

Pieter van Exter
tenorsaksofon
Yannick van ter Beek
saksofon
Ko Zandvliet
tromboon
Bo Floor
trompet
Jacob van Exter
kitarr
Pyke Pasman
klahvpillid
Sonny Groeneveld
trummid
Milan Hartsuiker
löökpillid
Tienson Smeets
löökpillid