fbpx
Osta pilet

Juba viiendat korda toimuvad menukad Jazzkaare kodukontserdid üle pealinna ja sel aastal jõuavad kontserdid ka Rakverre ja Murastesse. Muusikud saavad sel päeval täieõiguslikeks pereliikmeteks, kellega koos tervitatakse muusikasõpru hubasel ja omanäolisel kodulaval. Kodude uksed avanevad vaid üheks kordumatuks kontserdiks!

 

Kodukontsertide esimesel päeval, 21. aprilli õhtul paitavad külaliste kõrvu Kadri Voorand ja Mihkel Mälgand Tatari asumis. Nende originaalloomingule keskenduva koosluse keskmes on klaveri, bassi ja vokaali leidlik ning improvisatoorne mängumaa sümbioosis elektrooniliste efektide ja poeesiaga. Minimalistlikust koosseisust hoolimata on kaks tippmuusikut võimelised looma küllusliku kõlaga maailma, kus julged helimanipulatsioonid toetavad lüürilise ja jõulise kokkupõrkest sündivat andekat eripära.

 

Sütitavalt energiline eesti jazzitalent Kadri Voorand on vaimustanud juba aastaid nii kodupublikut kui ka jazzisõpru mitmel pool maailmas. Andekas Eesti bassist Mihkel Mälgand on osalenud üle 80 plaadi salvestusel ja on mänginud koos paljude jazzi tippnimedega.

 

Kontserdikoha täpse aadressi saavad teada piletiostjad.

Koosseis:

Kadri Voorand
vokaal, klaver, elektroonika
Mihkel Mälgand
kontrabass, basskitarr